نمایش همه
 • چهارمین نشست مجمع کتابخانه‌های بزرگ کشور ۱۴۰۱-۱۱-۰۳ ۱۳:۰۴

  گزارش تصویری/

  چهارمین نشست مجمع کتابخانه‌های بزرگ کشور (مکتب)

  چهارمین نشست مجمع کتابخانه‌های بزرگ کشور(مکتب) با حضور رؤسای سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران؛ کتابخانه آیت الله مرعشی؛ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و نمایندگانی از سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها، و مرکز اسناد آستان قدس رضوی؛ کتابخانه و موزه ملی ملک؛ کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران؛ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ سازمان زندان‌ها و کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی به میزبانی نهاد در کتابخانه مرکزی پارک شهر تهران برگزار شد.

 • جشنواره طعم کتاب با عشایر - شوشتر ۱۴۰۱-۱۰-۲۴ ۱۳:۰۶

  گزارش تصویری/

  جشنواره «طعم کتاب با عشایر» در شوشتر

  با هدف آشنایی دانش آموزان عشایری با فرهنگ کتاب و کتابخوانی، جشنواره «طعم کتاب با عشایر» در حال برگزاری است. این جشنواره هر ۲ هفته یکبار در یکی از شهرستان‌های شمال استان خوزستان که میزبان عشایر هستند، برگزار می‌شود. عشایر حومه شهرستان شوشتر این هفته میزبان برگزاری این جشنواره بود و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان با همکاری جمعیت هلال احمر، بهداشت، دامپزشکی و ورزش همگانی خدمات فرهنگی اجتماعی به ساکنان این روستا ارائه کردند. روایت تصویری خبرگزاری ایسنا از این جشنواره را می‌بینید.

 • حضور دبیرکل نهاد در مراسم روز زن ۱۴۰۱-۱۰-۲۱ ۱۶:۲۱

  گزارش تصویری/

  دیدار و گفتگوی دبیرکل نهاد با بانوان همکار در جشن سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن

  مراسم گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و مقام زن، ویژه بانوان ستاد نهاد کتابخانه های عمومی کشور ۲۱ دی ماه ۱۴۰۱ با حضور مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد برگزار شد. در این مراسم دبیرکل نهاد ضمن شنیدن دغدغه ها و مسائل بانوان همکار نهاد به سوالات آنان پاسخ گفت.

 • دیدار دبیرکل نهاد با نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی در کلیسای حضرت مریم آشوری و کلدانی ۱۴۰۱-۱۰-۱۹ ۱۸:۲۰

  گزارش تصویری/

  دیدار دبیرکل نهاد با نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور ظهر دوشنبه ۱۹ دی ماه ۱۴۰۱ همزمان با ایام سال نو میلادی با «شارلی انویه تکیه» نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار که در کلیسای حضرت مریم آشوری و کلدانی انجام شد، «وانیا سرگیز» سرپرست کلیسای کاتولیک آشوری و کلدانی تهران، «یوبالیت آلدو» کشیش کلیسای شرق آشوری تهران، «نینوس مقدس نیا» سرپرست کلیسای انجیلی آشوری تهران و جمعی از مدیران نهاد نیز حضور داشتند.

 • دیدار دبیرکل نهاد با خانواده شهید آلن آبکار شاه نظری به مناسبت سال نو و همزمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین(ع) و روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا ۱۴۰۱-۱۰-۱۸ ۱۰:۳۶

  گزارش تصویری/

  دیدار دبیرکل نهاد با خانواده شهید «آلن آبکار شاه نظری» به مناسبت سال نو میلادی

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به مناسبت سال نو میلادی و همزمان با سالروز وفات حضرت ام‌البنین(ع) و روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا، همراه با آرا شاوردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال کشور در مجلس شورای اسلامی، با خانواده شهید «آلن آبکار شاه نظری» دیدار و گفتگو کرد.

 • ویژه برنامه عقیق سرخ ۱۴۰۱-۱۰-۱۲ ۱۸:۵۴

  گزارش تصویری/

  ویژه‌برنامه «عقیق سرخ» در کتابخانه مرکزی پارک‌شهر تهران

  ویژه‌برنامه «عقیق سرخ» همراه با رونمایی از کتاب «سلیمانی عزیز ۲» و اجرای نمایشنامه‌خوانی به همت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران و با همکاری انتشارات حماسه یاران با حضور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سالن آمفی‌تئاتر کتابخانه مرکزی پارک‌شهر تهران برگزار شد.

 • حضور دبیرکل نهاد در گلزار شهدا، بازدید از کتابخانه و زیارت امامزاده یحیی سمنان ۱۴۰۱-۱۰-۱۲ ۱۱:۳۴

  گزارش تصویری/

  حضور دبیرکل نهاد در گلزار شهدا، بازدید از کتابخانه و زیارت امامزاده یحیی سمنان

  مهدی رمضانی شنبه ۱۰ دی ماه در سفر به استان سمنان ضمن حضور در گلزار شهدای سمنان و زیارت بارگاه مطهر امامزاده یحیی، از کتابخانه عمومی این امامزاده بازدید کرد.

 • دیدار دبیرکل نهاد با نماینده مسیحیان ارمنی شمال کشور در مجلس شورای اسلامی ۱۴۰۱-۱۰-۱۱ ۱۹:۳۲

  گزارش تصویری/

  دیدار دبیرکل نهاد با نماینده مسیحیان ارمنی شمال کشور در مجلس شورای اسلامی

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور همزمان با آغاز سال نو میلادی با همراهی جمعی از مدیران، با حضور در کلیسای سرکیس مقدس تهران و مقر خلیفه گری ارامنه تهران با آرا شاوردیان، نماینده مسیحیان ارامنه شمال کشور در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

 • دیدار و گفت و گوی دبیرکل نهاد با نماینده مردم سمنان سرخه و مهدیشهر، فرماندار سرخه و رییس شورای اسلامی شهر سمنان ۱۴۰۱-۱۰-۱۱ ۱۲:۰۶

  گزارش تصویری/

  دیدار و گفتگوی نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس، فرماندار سرخه و عضو شورای اسلامی شهر سمنان با دبیرکل نهاد

  عباس گلرو، نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی، حجت الله کرمانی، فرماندار سرخه و مهدی خراسانیان، عضو شورای اسلامی شهر سمنان در حاشیه سفر مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به سمنان با حضور در کتابخانه مرکزی سمنان با وی دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار دبیرکل نهاد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و خدمات مختلف ارائه شده در کتابخانه های عمومی کشور به تشریح مشکلات کتابخانه های عمومی سرخه پرداخت.

 • بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه ایوانکی استان سمنان ۱۴۰۱-۱۰-۱۱ ۱۱:۵۴

  گزارش تصویری/

  بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه علامه محمدتقی ایوانکی استان سمنان

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور شنبه ۱۰ دی ماه در سفر به استان سمنان از کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ایوانکی بازدید و با کتابداران و اعضای این کتابخانه گفت و گو کرد.

 • بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه امام خمینی (ره) در سفر به استان سمنان ۱۴۰۱-۱۰-۱۱ ۱۱:۵۱

  گزارش تصویری/

  بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه امام خمینی(ره) در سفر به استان سمنان

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد در ادامه سفر به استان سمنان ضمن بازدید از کتابخانه امام خمینی (ره) با کتابداران و اعضای این کتابخانه گفت و گو کرد.

 • بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه مرکزی سمنان ۱۴۰۱-۱۰-۱۱ ۱۱:۴۳

  گزارش تصویری/

  بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه مرکزی سمنان

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور شنبه ۱۰ دی ماه در سفر به استان سمنان از کتابخانه مرکزی سمنان بازدید کرد.

 • دیدار دبیرکل نهاد با خانواده شهید مدافع حرم محمد طحان ۱۴۰۱-۱۰-۱۰ ۱۹:۳۳

  گزارش تصویری/

  دیدار دبیرکل نهاد با خانواده شهید مدافع حرم محمد طحان

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با همراهی هادی آشتیانی مشاور اجرایی و امور حوزه دبیرکل، زهرا جعفری مشاور رسانه‌ای دبیرکل، سیدباقر میرعبداللهی معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات، سجاد محمدیان مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش نهاد، محمدعلی میرزایی، مدیرکل امور استان‌ها، حسین حاجی ابراهیمی مدیرکل دفتر مرکزی حراست و محمدمهدی زرافشان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل با خانواده شهید مدافع حرم محمد طحان دیدار و گفت و گو کرد.

 • دیدار مهدی رمضانی دبیرکل نهاد با محمدرضا هاشمی استاندار سمنان ۱۴۰۱-۱۰-۱۰ ۱۹:۱۹

  گزارش تصویری/

  دیدار دبیرکل نهاد با استاندار سمنان

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد در سفر به استان سمنان بعد از ظهر ۱۰ دی ماه با محمدرضا هاشمی استاندار سمنان دیدار و گفت و گو کرد.

 • دیدار دبیرکل نهاد با کتابداران سمنان ۱۴۰۱-۱۰-۱۰ ۱۲:۴۷

  گزارش تصویری/

  دیدار دبیرکل نهاد با کتابداران استان سمنان

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد صبح امروز ۱۰ دی ماه در سفر استانی به سمنان با کتابداران این استان دیدار و گفتگو کرد.

 • دیدار دبیرکل نهاد با نماینده ولی فقیه در استان سمنان ۱۴۰۱-۱۰-۱۰ ۱۲:۰۹

  گزارش تصویری/

  دیدار دبیرکل نهاد با نماینده ولی فقیه در استان سمنان

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد صبح امروز ۱۰ دی ماه در سفر استانی به سمنان با حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار و گفتگو کرد.

 • پنجاه و دومین جلسه هیئت امنای کتابخانه های عمومی کشور آذر 1401 ۱۴۰۱-۰۹-۲۹ ۱۶:۰۴

  گزارش تصویری/

  پنجاه‌ودومین جلسه هیئت امنای کتابخانه‌های عمومی کشور آذر ۱۴۰۱

  پنجاه و دومین جلسه هیئت امنای کتابخانه های عمومی کشور صبح امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۱ با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیئت امنا، دبیرکل و مدیران نهاد و اعضای هیئت امناء برگزار شد.

 • سومین نشست مدیران و مسئولین امور مجلس، معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱۴۰۱-۰۹-۲۶ ۱۷:۱۰

  گزارش تصویری/

  نشست مدیران و مسئولان امور مجلس معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  سومین نشست مدیران و مسئولان امور مجلس معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز شنبه ۲۶ آذرماه ۱۴۰۱ به میزبانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با حضور سیدمحمد هاشمی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سالن جلسات کتابخانه مرکزی پارک شهر برگزار شد.

 • نشست هم‌اندیشی اساتید علم اطلاعات و دانش‌شناسی با دبیرکل نهاد با موضوع مجموعه‌سازی ۱۴۰۱-۰۹-۲۳ ۲۲:۱۷

  گزارش تصویری/

  نشست هم‌اندیشی اساتید علم اطلاعات و دانش‌شناسی با دبیرکل نهاد با موضوع مجموعه‌سازی

  نشست هم اندیشی مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اساتید علم اطلاعات و دانش شناسی با موضوع مجموعه سازی چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۱ به مناسبت هفته پژوهش با حضور اعضای هئت علمی دانشگاه های اصفهان، الزهرا(س)، آزاد اسلامی، بیرجند، تبریز، تهران، خوارزمی، شاهد، شهید بهشتی، شهید چمران، شیراز، زابل، علامه طباطبائی، علوم پزشکی، فردوسی، کرمانشاه، در سالن جلسات کتابخانه مرکزی پارک شهر برگزار شد.

 • بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه عمومی جنت شهرستان قرچک ۱۴۰۱-۰۹-۲۳ ۲۱:۲۸

  گزارش تصویری/

  بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه عمومی جنت شهرستان قرچک

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سفر استانی به شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا به همراه علیرضا فاتحی‌نژاد فرماندار شهرستان قرچک از کتابخانه عمومی جنت این شهرستان بازدید کرد و با اعضا و کتابداران گفتگو کرد.

 • بازدید دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از کتابخانه عمومی ولایت شهرستان قرچک ۱۴۰۱-۰۹-۲۳ ۲۰:۵۱

  گزارش تصویری/

  بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه عمومی ولایت شهرستان قرچک

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سفر استانی به شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا به همراه علیرضا فاتحی‌نژاد فرماندار شهرستان قرچک از کتابخانه عمومی ولایت این شهرستان بازدید کرد و با اعضا و کتابداران گفتگو کرد.

 • بازدید دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از کتابخانه 15 خرداد شهرستان پیشوا ۱۴۰۱-۰۹-۲۳ ۲۰:۴۴

  گزارش تصویری/

  بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه عمومی پانزده خرداد شهرستان پیشوا

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سفر به شهرستان قرچک، ورامین و پیشوا از کتابخانه عمومی پانزده خرداد شهرستان پیشوا بازدید کرد و به گفتگو با اعضا و کتابداران پرداخت.

 • دیدار دبیرکل نهاد با خانواده شهیدان نصرالله، محمد، عبدالحمید و رضا جنیدی ۱۴۰۱-۰۹-۲۳ ۲۰:۴۰

  گزارش تصویری/

  دیدار دبیرکل نهاد با خانواده شهیدان جنیدی

  مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سفر به شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا، با مادر شهیدان نصرالله، محمد، عبدالحمید و رضا جنیدی دیدار و گفتگو کرد.

 • بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه عمومی امامزاده جعفر پیشوا ۱۴۰۱-۰۹-۲۳ ۲۰:۳۸

  گزارش تصویری/

  بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه امامزاده جعفر(ع) پیشوا

  مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سفر به شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا، ضمن زیارت امامزاده جعفر(ع) پیشوا همراه با ابراهیم تاجیک نوری فرماندار پیشوا از کتابخانه این آستان بازدید کرد و در جریان درخواست واگذاری این کتابخانه به نهاد برای تجهیز و استفاده عموم قرار گرفت.

 • بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه عمومی رازی شهرستان ورامین ۱۴۰۱-۰۹-۲۳ ۱۷:۳۲

  گزارش تصویری/

  بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه عمومی علامه قطب‌الدین رازی شهرستان ورامین

  مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سفر به شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا، از کتابخانه عمومی علامه قطب‌الدین رازی ورامین بازدید کرد و با اعضا و کتابداران به گفتگو پرداخت.

 • دیدار دبیرکل نهاد با کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا * ۱۴۰۱-۰۹-۲۳ ۱۵:۰۱

  گزارش تصویری/

  دیدار دبیرکل نهاد با کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا

  مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در ادامه سفرهای استانی خود، روز چهارشنبه بیست و سوم آذرماه، ضمن حضور در این مناطق، با کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا دیدار و گفتگو کرد.

 • نشست خبری دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با رسانه های استان یزد ۱۴۰۱-۰۹-۱۹ ۰۹:۱۵

  گزارش تصویری/

  نشست خبری دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با رسانه های استان یزد

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور شامگاه سه شنبه ۱۵ آذرماه در سفر به استان یزد در حاشیه دیدار با کتابداران و بازدید از کتابخانه های عمومی با اصحاب رسانه استان دیدار و گفت و گو کرد.

 • بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه مرکزی یزد ۱۴۰۱-۰۹-۱۶ ۱۲:۳۱

  گزارش تصویری/

  بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه مرکزی یزد

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حاشیه سفر استانی خود به یزد که با هدف دیدار و گفت و گو با کتابداران این استان انجام شد، شامگاه سه شنبه ۱۶ آذرماه ۱۴۰۱ با حضور در کتابخانه مرکزی یزد با کتابداران و اعضای این کتابخانه دیدار و گفت و گو کرد.

 • بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه عمومی شهدای شاهدیه شهرستان یزد ۱۴۰۱-۰۹-۱۵ ۱۶:۵۴

  گزارش تصویری/

  بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه عمومی شهدای شاهدیه شهرستان یزد

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد عصر امروز سه شنبه ۱۵ آذرماه ۱۴۰۱ در ادامه سفر استانی به یزد ضمن حضور در گلزار شهدای شهر شاهدیه از کتابخانه عمومی شهدای شاهدیه شهرستان یزد بازدید و با کتابداران و اعضای این کتابخانه دیدار و گفت و گو کرد.

 • بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه حضرت امام خمینی (ره) یزد ۱۴۰۱-۰۹-۱۵ ۱۶:۱۰

  گزارش تصویری/

  بازدید دبیرکل نهاد از کتابخانه حضرت امام خمینی(ره) یزد

  مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور بعد از ظهر امروز سه شنبه ۱۵ آذرماه ۱۴۰۱ در ادامه سفر به استان یزد از کتابخانه عمومی حضرت امام خمینی (ره) یزد بازدید و با کتابداران و اعضای این کتابخانه دیدار و گفت و گو کرد.