سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۳

در جلسه‌ شورای اداری رؤسای ادارات کتابخانه‌های عمومی مازندران مطرح شد؛

باید همه توان را برای پیشبرد اهداف عالی نظام بسیج کنیم

پازوکی در جلسه‌ی شورای اداری رؤسای ادارات کتابخانه‌های مازندران

اولین جلسه‌ی شورای اداری رؤسای ادارات کتابخانه‌های عمومی مازندران در سال جاری با حضور سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی مازندران، اولین جلسه‌ی شورای اداری رؤسای ادارات کتابخانه‌های عمومی مازندران در سال جاری با حضور سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد.
 

فرشته پازوکی سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در این جلسه اظهار کرد: امروزه با آسیب‌های اجتماعی فراوان در جامعه روبه رو هستیم که مرکز ثقل آن در خانواده و شیوه تربیتی است. خانواده، به عنوان رکن بنیادین جامعه انسانی نقش مهمی در سلامت اجتماع بشری دارد اما خانواده امروزی به تبع فرهنگ غربی آماج نفوذ و گسترش فرهنگ مادی گرایانه قرار گرفته است؛ دشمن تلاش دارد با هدف تمدن ما را از دین و معنویت دور کند.

پازوکی، ترویج سبک زندگی فاطمی را مهم‌ترین ماموریت امور بانوان عنوان کرد و افزود: امروز دشمن با سبک زندگی غربی قصد آسیب به جامعه و بنیان‌های خانواده را دارد، بنابراین تحکیم بنیان خانواده باید در این مسیر هدف‌گذاری شود.

وی به اهمیت مسئله فرزندآوری و افزایش جمعیت اشاره کرد و گفت: بحران جمعیت متفاوت‌تر از دیگر بحران‌ها است؛ به طوری که مقام معظم رهبری نیز بر بحران جمعیت تاکید کردند.

پازوکی با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای جمعیت باید جزء اساسی‌ترین موضوعات باشد، ادامه داد: در حوزه جمعیت، حال مازندران بحرانی است و همه ما باید در هر مسئولیتی که هستیم همه توان را برای پیشبرد اهداف عالی نظام بسیج کنیم.

پازوکی از حضرت زهرا (س) به‌عنوان الگوی تمام جهانیان یاد کرد و گفت: تاسی زنان ایران اسلامی از سیره گفتاری و عملی حضرت ساخت ایران قوی می شود.


وی ادامه داد: دشمن تلاش می‌کند تا با هر شگردی این نقش را کم‌رنگ کند، این در حالی‌است که نقش مادر مثل قرآن کریم تربیتی است و استکبار جهانی می‌خواهد آن‌را وارونه جلوه کند. می‌خواهند نسخه گرفتاری خود را برای بانوان سرزمین ما بپیچند و اینجا وظیفه بانوان ما مضاعف می‌شود.

باید همه توان را برای پیشبرد اهداف عالی نظام بسیج کنیم

باید همه توان را برای پیشبرد اهداف عالی نظام بسیج کنیم

باید همه توان را برای پیشبرد اهداف عالی نظام بسیج کنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 8 =