یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۱

همزمان با سی و پنجمین سالروز ارتحال امام خمینی(ره)؛

پویش بزرگ «امام وعده‌های صادق» برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی امام وعده های صادق

همزمان با سی و پنجمین سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، پویش بزرگ «امام وعده های صادق» ویژه گروه سنی نوجوان، جوان و بزرگسال برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، همزمان با سی و پنجمین سالروز ارتحال امام خمینی(ره) با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم، معاونت فرهنگی و هنری سپاه امام علی بن ابی طالب (علیه السلام) و معاونت فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری قم، پویش بزرگ «امام وعده‌های صادق» ویژه گروه سنی نوجوان، جوان و بزرگسال برگزار می شود.

این مسابقه در دو بخش مسابقه کتابخوانی چهارگزینه‌ای از کتاب اصول هفت گانه امام خمینی(ره) در بیان نورانی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و پویش ارسال فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه ای با موضوع شور و شعور حضور مردم به ویژه نسل جوان در سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند جهت دریافت منبع الکترونیک و شرکت در مسابقه کتابخوانی به سامانه کتابخون به نشانی www.ketabkhooon.ir مراجعه کنند و فیلم های کوتاه خود را به گروه های مرجع فتح قله ها که در کانال روشنا قم به نشانی roshanaqom@ در پیامرسان ایتا معرفی شده است، ارسال کنند.

گفتنی است، آخرین مهلت شرکت در این مسابقه تا ۳۱ خرداد ماه بوده و مراسم اختتامیه ۷ تیرماه همزمان با ولادت امام موسی کاظم(ع) با اهدای جوایز ارزنده به ۳۵ نفر برگزار می شود.

پویش بزرگ «امام وعده‌های صادق» برگزار می‌شود

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 7 =