دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۰

به منظور تکمیل نیروی انسانی؛

فراخوان جذب کارشناس روابط عمومی در اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس منتشر شد

فراخوان جذب نیرو

اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس برای تکمیل نیروی انسانی خود در رشته شغلی کارشناس روابط عمومی (یک نفر آقا) در قالب قرارداد ساعتی از طریق گزینش و مصاحبه از واجدین شرایط دعوت به همکاری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، فراخوان جذب نیروی انسانی (یک نفر آقا) در رشته شغلی کارشناس روابط عمومی برای اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان فارس منتشر شد. بر این اساس این اداره کل از افراد واجد شرایط در قالب قرارداد ساعتی از طریق گزینش و مصاحبه دعوت به همکاری می کند.

شرایط عمومی:
شرایط عمومی متقاضیان تدین به دین اسلام یا یکی از ادیـان رسمی کشور، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد قلبی و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی، دارا بودن حسن شهرت اخلاقی و اجتماعی، برخورداری از سلامت جسمی و روانی متناسب با شغل، دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت و نداشتن رابطه استخدامی با سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی در زمان موافقت با همکاری است.

شرایط اختصاصی:
داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر از تمامی رشته های تحصیلی صادره از یکی از دانشگاه‌ها و مؤسسات مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری، اولویت با رشته های (روابط عمومی، علوم ارتباطات اجتماعی، مدیریت، برنامه‌ریزی امور فرهنگی، امور فرهنگی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، فرهنگ و ارتباطات، عکاسی، گرافیک، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات) است.

سکونت در شهرستان شیراز داشتن حداکثر سن ۳۵ سال تا تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ از دیگر شرایط همکاری است.(دارندگان مدارک کارشناسی ارشد و بالاتر، به ازای هر مقطع ۲ سال به حداکثر سن آنان و مدت زمان خدمت وظیفه عمومی به حداکثر سن اضافه می گردد.)

متقاضیان لازم است مدارک خود شامل تصویر تمامی صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، سه قطعه عکس پشت نویسی شده، تصویر کارت پایان خدمت و گواهی بومی بودن را حداکثر تا تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ به واحد اداری اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس (به نشانی شیراز، خیابان دهنادی، کوچه گلشن)، تحویل دهند و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره ۸- ۳۲۲۲۹۷۰۶ داخلی ۱۴۳ و ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 2 =