چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی نفت و گاز را به کمک کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر می‌آوریم

IMG_7255.JPG

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر گفت: با پیگیری های لازم، مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت و گاز را به حوزه فرهنگ تزریق خواهیم کرد و آنها را پای کار فرهنگ به ویژه کتابخانه های عمومی می آوریم.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر، حیدر راهب، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر به منظور تشریح وضعیت کتابخانه‌های عمومی با جعفر پورکبگانی، نماینده مردم شریف شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر در این دیدار ضمن تشریح آخرین وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم و بیان نیازها و کمبودهای کتابخانه ای و تجهیزاتی در این سه حوزه، اظهار کرد: رویکرد جدید کتابخانه های عمومی تبدیل شدن به یک پایگاه فرهنگی و اجتماعی است.

حیدر راهب ادامه داد: در رویکرد نوین به کتابخانه ها از نگاه سنتی فاصله گرفته شده و طی آن توجه ویژه ای به بخش های کودک و نوجوان، زیباسازی و بازطراحی کتابخانه ها، افزایش عضویت و امانت، انجام فعالیت های فرهنگی و ترویجی و خدمات متنوع کتابخانه ای می شود.

نماینده منتخب مردم شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی و ترویجی کتابخانه های عمومی نقش مهمی در تقویت فرهنگ عمومی جامعه دارد، گفت: حمایت معنوی و مادی از کتابخانه‌ها می‌تواند موجب ارتقای سطح فرهنگی در جامعه شود.

وی با تأکید بر لزوم حمایت از کتابخانه های عمومی، افزود: ما حتما در اداره کردن کتابخانه های عمومی به شما کمک خواهیم و در راستای کمک به این نهاد فرهنگی کارآمد، رایزنی های لازم را انجام می‌دهیم.

جعفر پورکبگانی با اشاره به بودجه فرهنگی صنایع نفت و گاز مستقر در استان بوشهر، تأکید کرد: با پیگیری های لازم، مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت و گاز را به حوزه فرهنگ تزریق خواهیم کرد و آنها را پای کار فرهنگ به ویژه کتابخانه های عمومی می آوریم.

در پایان این دیدار لوح تبریک مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور توسط حیدر راهب، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر به جعفر پورکبگانی، نماینده منتخب مردم شریف شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اهدا شد.

اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی نفت و گاز را به کمک کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر می‌آوریم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 7 =