چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۶

با هدف گسترش آموزه های قرآن و عترت؛

محفل قرآنی «بهار در بهار» به میزبانی استان کرمانشاه برگزار می‌شود

بهار در بهار در کرمانشاه

به همت محافل قرآن و عترت نهاد کتابخانه های عمومی کشور، ویژه برنامه فرهنگی «بهار در بهار» با موضوع تلاوت و تفسیر آیات کلام الله مجید، به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، طرح «بهار در بهار» با موضوع برگزاری محفل تلاوت و تفسیر آیات کلام الله مجید که به همت محافل قرآن و عترت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ایام ماه مبارک رمضان در سراسر کشور در حال برگزاری است، روز پنجشنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۳ به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه برگزار می شود.

در این محفل قرآنی که با حضور سید علیرضا میرمعینی، دبیر محفل قران و عترت اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه برگزار می شود، ضمن قرائت آیاتی چند از جزء ۲۴ کلام الله مجید و تفسیر این آیات توسط دبیر محفل، آموزه‌های مرتبط با نهج البلاغه حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) توسط مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه ارائه خواهد شد.

گفتنی است محفل قرآنی «بهار در بهار» استان کرمانشاه ساعت ۱۵ روز پنجشنبه (۱۶ فروردین) به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، در سالن جلسات برگزار می شود. همچنین این محفل قرآنی از طریق فضای مجازی به نشانی https://www.skyroom.online/ch/researchpl/mahafel-qurani  به صورت زنده در معرض دید عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

در این برنامه با طرح سوال مسابقه، جایزه ۳ میلیون ریالی به ۵ نفر از افرادی که تا ساعت ۱۲ روز بعد از اعلام سوال مسابقه، پاسخ صحیح به سامانه پیامکی به شماره ۱۰۰۰۰۴۵۰ ارسال کنند اهدا خواهد شد.

محفل قرآنی «بهار در بهار» به میزبانی استان کرمانشاه برگزار می‌شود

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =