چهارشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۵

در آستانه فرارسیدن شبهای قدر؛

محفل قرآنی «بهار در بهار» به میزبانی استان گیلان برگزار می‌شود

محفل قرآنی بهار در بهار در گیلان

به همت محافل قرآن و عترت نهاد کتابخانه های عمومی کشور، ویژه برنامه فرهنگی «بهار در بهار» با موضوع تلاوت و تفسیر آیات کلام الله مجید، روز جمعه (۱۰ فروردین) به میزبانی کتابخانه عمومی میرزاکوچک جنگلی رشت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، طرح «بهار در بهار» با موضوع برگزاری محفل تلاوت و تفسیر آیات کلام الله مجید که به همت محافل قرآن و عترت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ایام ماه مبارک رمضان در سراسر کشور در حال برگزاری است، روز جمعه (۱۰ فروردین) به میزبانی کتابخانه عمومی میرزاکوچک جنگلی رشت برگزار می شود.
در این محفل قرآنی که با حضور دبیر و اعضای محفل قران و عترت اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان برگزار می شود، ضمن قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و تفسیر این آیات توسط دبیر محفل، آموزه‌های مرتبط با نهج البلاغه حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) توسط مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان ارائه خواهد شد.
گفتنی است محفل قرآنی «بهار در بهار» استان گیلان ساعت ۱۵ روز جمعه (۱۰ فروردین) به میزبانی کتابخانه عمومی میرزاکوچک جنگلی رشت برگزار می شود. همچنین این محفل قرآنی از طریق فضای مجازی به نشانی https://www.skyroom.online/ch/researchpl/mahafel-qurani  به صورت زنده در معرض دید عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

محفل قرآنی «بهار در بهار» به میزبانی استان گیلان برگزار می‌شود

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 1 =