سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۱

با هدف ارائه دستاوردهای فرهنگی و با محوریت کتابخانه‌های عمومی استان تهران انجام می‌شود؛

حضور نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

پوستر سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

نهاد کتابخانه های عمومی کشور همزمان با ماه مبارک رمضان و با هدف ارائه دستاوردهای فرهنگی و قرآنی، با محوریت اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در سی‌ و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور می یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «می‌خوانمت» از اول فروردین ماه ۱۴۰۳ مصادف با نهم ماه مبارک رمضان تا چهاردهم فروردین از ساعت ۱۷ تا ۰۰:۳۰ بامداد در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.

بر این اساس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با حضور در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با محوریت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، به معرفی و ارائه دستاوردهای فرهنگی و قرآنی از جمله عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی، طرح کتابت قرآن، معرفی محافل قرآن و عترت و فعالیت‌های ویژه کودکان و نوجوانان مانند نقاشی، آموزش ساخت اوریگامی و... می‌پردازد.

علاقه‌مندان برای حضور در غرفه اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان تهران می‌توانند از اول تا ۱۴ فروردین ماه هر روز ساعت ۱۷ به باغ آیات شبستان مصلای امام خمینی(ره) تهران مراجعه کنند.

سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در بخش‌های مختلفی همچون کودک و نوجوان، ترجمه قرآن، نهج‌البلاغه، دعا، فلسطین و طوفان الاقصی، مشاوره، هنرهای دینی، محافل خانوادگی، مسابقات و رویدادها و نشست‌های محتوایی، خادمان قرآنی، طرح بشری، حفظ آسان قرآن و بخش مکتوب، بخش حوزوی، دانشگاهی و مؤسسات قرآنی به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

حضور نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 3 =