شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۱

با همت شهرداری محمدیه:

۱۲ هزار نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی اهدا شد

اهدای کتاب

با همت شهرداری محمدیه ۱۲ هزار نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان البرز اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، کتاب های اهدا شده همگی سالم و نو  و در موضوعات متنوع و برای رده های سنی مختلف هستند که پس از بررسی های لازم، آماده سازی و ثبت شده و در کتابخانه سیار شهرستان البرز مورد استفاده قرار می گیرند.
محمد پیری شهردار محمدیه این اقدام را گامی در راستای همراهی و تعامل هرچه بیشتر شهرداری با حوزه فرهنگ عنوان کرد و گفت: کتابخانه های عمومی به عنوان پایگاهی برای فعالیت های اثربخش اجتماعی، نیازمند همراهی وحمایت هرچه بیشتر مسئولان و دستگاه های مربوطه هستند که در این راستا شهرداری محمدیه از هرنوع همکاری در این زمینه فروگذار نخواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: راه اندازی کتابخانه سیار می تواند موجب تحول عظیمی در افزایش انگیزه و ذوق مطالعه بین اهالی این منطقه شده و دسترسی به کتاب را برای عموم مخاطبان از هر قشر و هر رده سنی آسان تر سازد.
سعید محمدخانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز نیز ضمن قدردانی از حمایت های شهرداری محمدیه در این رابطه  اظهار داشت: با آماده سازی و تجهیز کتابخانه سیار که مجهزترین کتابخانه سیار کشور می باشد ، ساکنان بخش محمدیه بزودی از خدمات متنوع و جذاب کتابخانه سیار بهره مند خواهند شد.
وی همچنین با اشاره به فعالیت های متنوع فرهنگی کتابخانه های دبیرسیاقی و یادگار امام شهر محمدیه ، پویایی و استقبال شهروندان از این کتابخانه ها را مرهون همراهی های مدیران و مسئولان محمدیه دانسته و اظهار امیدواری کرد با تداوم این حمایت ها شاهد ارتقا فعالیت های فرهنگی و کتابخوانی در سطح جامعه خواهیم بود.

 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 8 =