یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۹

به مناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی انجام شد؛

اجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجند

کتابخانه گردی

طرح کتابخانه‌گردی همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در بیرجند برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی، طرح «کتابخانه‌گردی» با دعوت از نهادها، سازمان‌ها و اقشار مختلف مردم و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی در کتابخانه استاد سعیدی بیرجند و کتابخانه‌های اصلی شهرستان‌ها برگزار شد.

«کتابخانه گردی» با هدف افزایش آشنایی عموم مردم و مدیران اجرایی و فرهنگی کشور با جنبه‌های مختلف فعالیت کتابخانه‌های عمومی در کتابخانه‌های حائز شرایط در سراسر کشور برگزار می‌شود. در این طرح علاقه مندان علاوه بر بازدید از بخش ها و امکانات مختلف کتابخانه کارت عضویت رایگان دریافت خواهند کرد. همچنین اعضایی که مشمول جریمه دیرکرد شده‌اند از روز ۱۶ تا ۲۰ اسفند به شرط بازگرداندن کتاب جرائم دیرکردشان بخشوده می شود. در این روز بیش ۱۲۰۰ نفر از کتابخانه های عمومی بازدید کردند و ۵۰۰ نفر به عضویت کتابخانه در آمدند و در پایان بازدید کنندگان با کاشت نهال در کتابخانه عمومی این روز را گرامی داشت.

اجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجنداجرای طرح کتابخانه گردی در بیرجند

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 4 =