سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۳

در جلسه تقویت کسب و کارهای کوچک در کتابخانه های البرز مطرح شد؛

کتابخانه های عمومی در کسب و کارهای کوچک نقشی محوری ایفا می کنند

کسب و کار

علی معدنی پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز گفت: کتابخانه‌های عمومی استان البرز با برنامه ریزی به سمت و سوی ایفای نقش محوری در کسب و کارهای کوچک رفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز ، جلسه تقویت کسب و کارهای کوچک با حضور روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان های استان البرز و کارشناسان استانی برگزار شد.

در این جلسه علی معدنی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز با بیان اینکه امروز کتابخانه های عمومی بر اساس نقشه راه تعیین شده اهداف خود را در جهت تقویت کسب و کارهای کوچک دنبال می کنند، بیان کرد: کتابخانه های عمومی در جهت ارائه خدمات نوین به اعضای کتابخانه و آحاد مردم، موضوع آموزش کسب و کارهای کوچک را با همت کتابداران و تعامل با سازمان‌های مردمی پیگیری می کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در ادامه با بیان اینکه درآمدزایی خانواده ها از دیگر اهداف اجرای کسب و کارهای کوچک در کتابخانه ها است، تصریح کرد: طرح تقویت کسب و کارهای کوچک با آموزش، کسب مهارت و در نهایت ایجاد درآمد برای خانواده‌ها نهایی می شود و هدف این طرح بزرگ در کشور ایجاد مهارت های لازم در جامعه با استفاده از ظرفیت کتابخانه های عمومی و به نتیجه رسیدن از این مهارت ها است.

معدنی پور با بیان اینکه اقدامات پژوهشی مناسبی در حوزه کسب و کارهای کوچک صورت گرفته، گفت: کتابخانه‌های عمومی استان البرز با برنامه ریزی به سمت و سوی نقش محوری در کسب و کارهای کوچک رفته است و با بهره مندی از تجربیات گذشته و تخصص اساتید حوزه های فنی و حرفه ای این مسیر هموار خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز در پایان ضمن تقدیر از برگزاری نمایشگاه‌های کسب و کارهای کوچک در کتابخانه های عمومی استان البرز خاطرنشان کرد: در نمایشگاه های کسب و کار های کوچک از ظرفیت نفرات برتر در حوزه کسب مهارت استفاده خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 12 =