دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۴

همزمان با ایام اربعین حسینی؛

«سوگواره آوای حرم» در اصفهان برگزار می‌شود

سوگواره آوای حرم

«سوگواره آوای حرم» با هدف پیوند شور و شعور حسینی و با موضوع اربعین و ارتباط امام حسین(ع) با قرآن از طریق فعالیت‌های فرهنگیِ کتاب محور، در ۲ گروه‌ و ۴ رشته برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، «سوگواره آوای حرم» با هدف پیوند شور و شعور حسینی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و با موضوع اربعین و ارتباط امام حسین(ع) با قرآن، با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خمینی شهر، اتحادیه تشکل‌های قرآنی خمینی‌شهر، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهر، انجمن خیرین کتابخانه ساز خمینی‌شهر  و پایگاه بسیج شهید بهشتی خمینی شهر از طریق فعالیت‌های فرهنگی کتاب‌محور برگزار می‌شود.
این سوگواره در ۴ رشته شامل «مسابقه کتابخوانی»، «شعرسرایی» و «تعزیه‌خوانی» در گروه سنی نوجوان و بزرگسال و «نقاشی» برای گروه سنی کودک برگزار می‌شود. علاقمندان می توانند برای شرکت در این سوگواره، ارسال آثار و دریافت نسخه الکترونیک کتاب تا تاریخ ۱۵ شهریور به سامانه الکترونیکی مسابقات کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نشانی www.samakpl.ir مراجعه کنند.
جوایز این مسابقه شامل ۳ کارت هدیه ۱۰ میلیون ریالی، ۳ کارت هدیه ۷ میلیون ریالی، ۳ کارت هدیه ۵ میلیون ریالی، ۱۵ کارت هدیه ۳ میلیون ریالی و ۲۰ کارت هدیه یک میلیون ریالی ویژه رشته نقاشی است که پس از داوری به برگزیدگان اهدا می شود.

«سوگواره آوای حرم» در اصفهان برگزار می‌شود

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 11 =