چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۶

مصطفی محدثی خراسانی در بازدید از غرفه نهاد در نمایشگاه:

نهاد نقش ویژه ای در برگزاری رویدادهای حوزه شعر در کشور دارد

مصطفي محدثي خراساني

عضو شورای ادبی نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اشاره به رویکرد اخیر نهاد در توجه ویژه به حوزه شعر، نسبت به ابراز امیدواری کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مصطفی محدثی خراسانی از شاعران و پیشکسوتان حوزه فرهنگ و ادب کشور با حضور در غرفه نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: در چند سال گذشته نهاد کتابخانه های عمومی کشور با رویکرد جدید و برگزاری برنامه ها و فعالیت‌های ویژه، جایگاهی ویژه در میان اهالی فرهنگ و ادب پیدا کرده است.

وی افزود: طی همین رویکرد، بنده نیز توفیق داشتم که به عضویت شورای ادبی که در نهاد کتابخانه های عمومی کشور تشکیل شد، در آیم. کارهایی که در ۲ سال اخیر و با گسترش کرونا در حوزه ادبیات و شعر توسط نهاد انجام شده بسیار درخشان و تاثیرگذار بوده، به طوری که می‌توان مدعی شد بخش اعظمی از فعالیت های صورت گرفته در حوزه شعر کشور به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور صورت گرفته است.

محدثی خراسانی با آرزوی توفیق برای دبیرکل جدید نهاد گفت: در دوره آقای مختارپور یک روند برنامه ریزی شده، هدفمند و با طراحی هوشمندانه آغاز شد که در دوره جدید مدیریتی با حضور آقای رمضانی نیز این مسیر در حال طی شدن است. امیدوارم آن شتابی که در اجرای برنامه ها وجود داشت با حکم دبیرکلی آقای رمضانی و تثبیت جایگاه ایشان در نهاد، با شتابی دوچندان ادامه پیدا کند و این مسیر بسیار درست و ثوابی که نهاد کتابخانه های عمومی کشور در پیش گرفته، با توفیقات بیشتری همراه باشد.

گفتنی است غرفه نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در ورودی ۱۷ شبستان، راهروی شماره ۵ واقع شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =