پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵

رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران:

کتابخانه‌های عمومی نقش مهمی در مشارکت اجتماعی ایفا می‌کنند

سعید رضایی شریف آبادی

سعید رضایی شریف آبادی رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران با صدور پیامی از علاقه مندان برای شرکت در همایش «بین المللی «طراحی و تووسعه خدمات کتابخانه های عمومی» دعوت کرد و گفت: کتابخانه‌های عمومی نقش بسیار مهمی در یادگیری رسمی و غیررسمی، دسترسی آسان به فناوری، توسعه محل کار و مشارکت اجتماعی ایفا می‌کنند. امیدوارم به کنفرانس ملحق شوید و بخشی از آن باشید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، سعید رضایی شریف آبادی رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران با صدور پیامی ویدئویی «همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی؛ ایده ها، الگوها و تجربه ها» را رویدادی قابل توجه دانست و برای مشارکت در این رویداد از عموم علاقه مندان دعوت کرد.

در متن این پیام آمده است:

سلام. من سعید رضایی شریف‌آبادی هستم.

استاد علوم کتابخانه‌ها و اطلاعات در دانشگاه الزهرا تهران. من فارغ‌التحصیل از دانشگاه نیوساوت ولز هستم در سیدنی استرالیا، اینجا هستم تا شما را به یک کنفرانس بین‌المللی قابل توجه دعوت کنم درباره‌ی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی. این همایش به زودی طی ۱۷ و ۱۸ ماه می، در شیراز شهر زیبا و تاریخی ایران برگزار می‌شود.

این کنفرانس دو موضوع اساسی را پوشش می‌دهد: طراحی خدمات برای کتابخانه‌های عمومی و توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی. برخی از موضوعات فرعی شامل این موارد هستند: آموزش طراحی خدمات، نوآوری در طراحی خدمات اجتماعی یا توسعه خدمات توسط فناوری‌های پیشرفته، خدمات تبلیغاتی و بازاریابی.

مطمئنم از محتوا و مقالاتی که در کنفرانس ارائه خواهد شد، لذت خواهید برد. همانطور که می‌دانید کتابخانه‌های عمومی در حال تغییر هستند. این روزها، فقط مکانی برای نگهداری کتاب‌ها نیستند. اکنون محیطی برای حضور افراد هستند و این تغییرات، قوانین کتابخانه‌های عمومی را تغییر می‌دهند.

کتابخانه‌های عمومی نقش بسیار مهمی در یادگیری رسمی و غیررسمی، دسترسی آسان به فناوری، توسعه محل کار و مشارکت اجتماعی ایفا می‌کنند. امیدوارم به کنفرانس ملحق شوید و بخشی از آن باشید. به امید دیدار.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 9 =