شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۶

با اعلام دبیرخانه همایش؛

مهلت ثبت نام در همایش بین المللی «طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی» تمدید شد

تمدید در همایش

مهلت ثبت نام برای حضور در همایش بین المللی «طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی؛ ایده ها، تجربه ها و الگوها» و دوره آموزشی «خدمات در  کتابخانه های عمومی» تا ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با توجه به درخواست مکرر کاربران و فراهم شدن زیرساخت های لازم، با اعلام دبیرخانه، مهلت ثبت نام برای حضور در همایش بین المللی «طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی؛ ایده ها، تجربه ها و الگوها» و دوره آموزشی «خدمات در کتابخانه های عمومی» تا ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

این در حالی است که پس از تکمیل ظرفیت شرکت در چهار کارگاه «دوره خدمات در کتابخانه های عمومی» با توجه به درخواست های بیشتر برای حضور در این رویداد و افزوده شدن ۲۰۰ نفر به ظرفیت این دوره، فرصت ثبت نام در کارگاه ها فراهم شده و کتابداران و علاقه مندان می توانند برای حضور در این دوره ثبت نام کنند.

همچنین زمان ثبت نام حضور در همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی نیز تا ۱۵ اردیبهشت ماه خواهد بود و علاقه‌مندان می توانند تا این تاریخ نسبت به ثبت نام حضوری یا مجازی اقدام کنند. 

گفتنی است همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی روزهای ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ماه در شیراز برگزار می شود. حضور در این همایش به دو صورت مجازی و حضوری امکان‌پذیر است و برای شرکت‌کنندگان حضوری در همایش نیز گواهی صادر خواهد شد.

استادان و اعضای هیأت علمی دانشگاه با پرداخت مبلغ ۵ میلیون ریال و دانشجویان، کتابداران و داوطلبان آزاد نیز با پرداخت مبلغ ۳ میلیون ریال می توانند در این همایش به صورت حضوری شرکت کنند.

دانشجویان، کتابداران و داوطلبان آزاد عضو انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی ایران نیز از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار خواهند بود.

همچنین دوره آموزشی همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی با عنوان «خدمات در کتابخانه های عمومی» شامل چهار کارگاه تخصصی نیز ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. این دوره شامل  کارگاه تخصصی «آموزش عملی طراحی خدمت برای کتابخانه‌های عمومی»، «اصول طراحی خدمات کتابخانه برای گروه‌های خاص»، «خدمات کتابخانه‌های عمومی: مبانی، الگوها، نمونه‌های موفق» و «بازاریابی خدمات در کتابخانه‌های عمومی: از مفهوم تا عمل» است که به دو صورت مجازی و حضوری برگزار می شود.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی hamayesh.ipla.ir/fa و پنل کاربری خود، نسبت به ثبت نام حضوری و یا مجازی همایش و دوره آموزشی این رویداد بین‌المللی اقدام کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 14 =