جمعه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸

با اعلام دبیرخانه همایش؛

ثبت نام حضور در همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی آغاز شد/ مهلت تا ۱۰ اردیبهشت

همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی

ثبت نام حضور در همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی آغاز شد و بر اساس اعلام دبیرخانهٔ این رویداد علاقه‌مندان تا ۱۰ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام حضوری یا مجازی اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با اعلام دبیرخانه همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی، ثبت نام برای حضور در این رویداد بین‌المللی آغاز شد.

بر این اساس علاقه‌مندان تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند. حضور در این همایش به دو صورت مجازی و حضوری امکان پذیر است و برای شرکت‌کنندگان حضوری در همایش نیز گواهی صادر خواهد شد.

استادان و اعضای هیأت علمی دانشگاه با پرداخت مبلغ ۵ میلیون ریال و دانشجویان، کتابداران و داوطلبان آزاد نیز با پرداخت مبلغ ۳ میلیون ریال می توانند در این همایش به صورت حضوری شرکت کنند.

دانشجویان، کتابداران و داوطلبان آزاد عضو انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی ایران نیز از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار خواهند بود.

شرکت در این رویداد به صورت مجازی رایگان است. 

بر اساس اعلام دبیرخانهٔ این رویداد بین‌المللی، افرادی که مقاله آن ها در بخش‌های ارائه و پوستر پذیرفته شده است، الزامی به شرکت حضوری ندارند و می توانند مقاله خود را به صورت آنلاین ارائه کنند.

همچنین دوره آموزشی همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی نیز با عنوان «خدمات در کتابخانه های عمومی» شامل چهار کارگاه تخصصی نیز ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود که ثبت نام آن ها نیز آغاز شده و علاقه مندان برای ثبت نام شرکت در این کارگاه‌ها نیز تا ۱۰ اردیبهشت مهلت دارد.

این دوره شامل  کارگاه تخصصی «آموزش عملی طراحی خدمت برای کتابخانه‌های عمومی»، «اصول طراحی خدمات کتابخانه برای گروه‌های خاص»، «خدمات کتابخانه‌های عمومی: مبانی، الگوها، نمونه‌های موفق» و «بازاریابی خدمات در کتابخانه‌های عمومی: از مفهوم تا عمل» است که به دو صورت مجازی و حضوری برگزار می شود.

ظرفیت هر کارگاه به صورت مجازی ۱۰۰ نفر و ظرفیت حضوری ۳۰ نفر است. علاقه‌مندان تنها می‌توانند در دو کارگاه (یک کارگاه صبح و یک کارگاه بعد از ظهر) شرکت کنند و شرکت هم‌زمان در کلاس‌های صبح یا کلاس‌های بعدازظهر امکان پذیر نیست.

هزینه شرکت در کارگاه ها به صورت مجازی ۵۰۰ هزار ریال و به صورت حضوری ۱ میلیون ریال است. همچنین اعضای انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی کشور شامل ۵۰ درصد تخفیف خواهند بود.

با توجه به ظرفیت محدود اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی hamayesh.ipla.ir/fa  و پنل کاربری خود، نسبت به ثبت نام حضوری و یا مجازی همایش و دوره آموزشی این رویداد بین‌المللی اقدام کنند. 

گفتنی است «همایش بین المللی طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های عمومی؛ ایده ها الگوها و تجربه ها» در روزهای ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ماه در شیراز برگزار می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =