شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹

با صدور پیام های جداگانه ای؛

فرمانداران در استان فارس هفته کتاب را تبریک گفتند

فرمانداران استان فارس

فرمانداران استان فارس با ارسال پیام هایی جداگانه روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار و هفته کتاب را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، فرمانداران استان فارس در طول هفته کتاب با ارسال پیام هایی، ضمن ارج نهادن به مقام کتاب و کتابخوانی، از خدمات کتابخانه های عمومی و کتابداران فعال در این عرصه قدردانی کردند.

شهرستان آباده

کتاب میراثی ماندگار، پدیده ای باشکوه و با ارزش و عنصری رشد آفرین و روشنگر در پهنه زندگی بشر است.

اینجانب ضمن تبریک هفته کتاب، اهتمام و همراهی تمام کسانی که با فکر، اندیشه و قلم خویش در راه اعتلای کتاب و کتابخوانی و کتابخانه ها گام برمی دارند را ارج نهاده و توفیق روز افزون همراهان همیشگی و مشتاقان این عرصه را در خدمت به مردم فرهنگ دوست و کتاب خوان شهرستان آباده از درگاه خداوند متعال خواستارم.

زین العابدین نیک مرام

 فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آباده

شهرستان اوز

روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار سنت حسنه ای است که نمونه اش را در کمتر کشوری می توان یافت. مطالعه کتاب و تقدیر از کتابداران به عنوان تأثیرگذارترین قشر در جامعه معرفتی نوین است که هدف آن پاسداشت فرهنگ مکتوب می باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته کتاب و تبریک روز کتابدار به فرهیختگان و متولیان این عرصه، برای تمام این تلاشگران فرهنگ و میراث مکتوب کشور آرزوی سعادت و توفیق روزافزون دارم و دست تمامی علاقه مندان این عرصه را به منظور اعتلای فرهنگ مطالعه می فشارم.

 علی اصغر علی پور

 فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اوز

شهرستان پاسارگاد                                               

کتاب چراغ هدایت انسان برای یافتن مسیر راستین و اصیل انسانی است، کتاب میراثی ماندگار، پدیده ای باشکوه و با ارزش و عنصری رشد آفرین و روشنگر در پهنه زندگی بشر است.

اینجانبان ضمن گرامیداشت هفته کتاب، این مناسبت را تبریک و تهنیت عرض نموده واز همت والای اهل فکر، اندیشه و قلم که در ترویج این مسئولیت خطیر می کوشند نیز قدردانی می کنم. امیدوارم با همت و تلاش و برنامه ریزی شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی و تکریم و پاسداشت اهالی کتاب در جامعه باشیم.

حجت الاسلام محمد امین عزیزی، امام جمعه شهرستان

 صادق فلاحی، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان پاسارگاد

شهرستان جهرم

مطالعه کتاب و کتابخوانی از دغدغه های اصلی فرهنگی ایران اسلامی و ضرورت جامعه امروزی است که ترویج، تقویت و اشاعه فرهنگ آن نیازمند عزم ملی و مستلزم الگوپذیری از بزرگان دین است.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته کتاب، این مناسبت را تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با همت و تلاش و برنامه ریزی و سیاستگذاری همه مسئولان و علاقمندان و نخبگان و اندیشه ورزان شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی و تکریم و پاسداشت اهالی کتاب در جامعه باشیم.

مهدی شفیعیان

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم

شهرستان خرمبید                                

روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار روز به دست آوردن دانش مناسب در مورد موضوعاتی است که مردم را قادر می‌سازد تا برای هدف خود برنامه‌ریزی داشته باشند. اینجانب این روز را به همه ی کتابخوانان، کتابداران و متولیان این امر خطیر تبریک عرض نموده، سلامتی، موفقیت و سربلندیشان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

صادق کریمی

 فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خرم بید

شهرستان خفر

کتاب میراثی است جاویدان و پدیده ای شکوهمند و با ارزش  که زندگی بشر را متحول می کند. خداوند بزرگ معجزه ابدی آخرین فرستاده اش را کتاب قرار داد؛ و چه چیزی بالاتر از این که اهمیت کتاب و مطالعه را به ما بنمایاند.

 امیدوارم مردم شهرستان خفر و به ویژه نخبگان آن در جهت توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بیش از پیش جدیت و اهتمام ورزند تا بتوانیم شاهد رشد و بالندگی بیشتر این دیار باشیم.

 فرهاد جهانخواه

 فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خفر

شهرستان سپیدان

بی شک گسترش کتاب خوانی به عنوان ضرورتی اجتناب ناپذیر، تنها زمانی به فرهنگی عمومی تبدیل می شود که جامعه آن را نیازی پایان ناپذیر و وسیله ای برای رشد و پویایی شخصیت خود بداند.

اینجانب ضمن تبریک هفته کتاب از متولیان فرهنگی شهرستان سپیدان می‌خواهم تا با حمایت از فرهنگ کتابخوانی و ترویج آن، کمک کنند تا کیفیت و کمیت سرانه مطالعه کتاب در جامعه افزایش یافته و شاهد همگانی شدن و فراگیری این اتفاق خوب، مثبت و مفید در میان اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان و نوجوانان عزیز سپیدانی باشیم.

جمال جوادی جهرمی

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سپیدان

شهرستان سرچهان

کتاب، میراثی ماندگار، پدیده ای باشکوه و با ارزش و عنصری رشد آفرین و روشنگر در پهنه ی زندگی بشر است که نقطه‌ی آغاز رسالت و دعوت اسلامی نیز بر مبنای کتاب، خواندن و مطالعه شکل گرفت و اعجاز اسلام، کتاب قرآن و راه رسیدن به اعماق آن تامل، تحقیق و تدبر در آن بود.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته کتاب، این مناسبت را تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با همت و تلاش و برنامه ریزی شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی و تکریم و پاسداشت اهالی کتاب بویژه نویسندگان و اندیشمندان صاحب نظر در جامعه باشیم.

ابراهیم رحیمی

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سرچهان

شهرستان سروستان

توسعه کتاب و کتابخوانی در حقیقت توجه ویژه به رشد آگاهی نسل جوان ایران اسلامی است که می توانند در پرتو منافع عظیم کتابخوانی، منشأ خدمات بزرگی برای میهن عزیز اسلامی باشند.

اینجانب هفته کتاب را تبریک عرض نموده و از مردم عزیز و متولیان فرهنگی می‌خواهم تا با حمایت از فرهنگ کتابخوانی و ترویج آن کمک کنند تا کیفیت و کمیت سرانه مطالعه کتاب در جامعه افزایش یافته و شاهد همگانی شدن و فراگیری این اتفاق خوب، مثبت و مفید در میان اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان و نوجوانان عزیز باشیم.

 محسن پورزارعی

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سروستان

شهرستان رستم

کتاب‌خوانی، یک سنت پسندیده، یک عادت کارآمد و تأثیرگذار و یکی از مهم‌ترین ابزارها برای کمال روحی انسان است. کتاب‌ها، محصول دانش و تجربه بشر و حاوی اطلاعات و دانش‌هایی هستند که ممکن است در لحظه‌لحظه‌های زندگی برای تصمیم‌گیری بهتر، قضاوت درست‌تر و رفتار عاقلانه‌تر به کمک انسان بیایند.

اینجانب فرارسیدن هفته کتاب را به همه تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با گسترش برنامه‌های کتابخوانی، این مهم به یک عادت همیشگی در بین مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان تبدیل شود.

سیدابوطالب حسینی

 فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رستم

شهرستان فراشبند

در هفته ای که مزین به نام کتاب است باید گفت، بی شک کتاب گنجینه بی بدیلی است که معرفت را به ارمغان می‌آورد و دل ها را به فروغ دانایی فروزان می سازد.

اینجانب ضمن تبریک هفته کتاب و ۲۴ آبان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از تلاش و کوشش خالصانه  کتابداران عزیز شهرستان فراشبند در مسیر ترویج علم و دانش و آماده سازی منابع علمی و امکانات کتابخانه ای تقدیر می کنم.

صادق فروغی

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فراشبند

شهرستان فسا

کتاب به عنوان عنصری حیاتی و تاثیر گذار چراغ راهی برای رسیدن به اهداف سترگ انسانها و انتقال مفاهیم ارزنده به نسل بشر است.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب به کارکنان محترم اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا به ویژه کتابداران فرهیخته شهرستان امیدوارم که با ترویج فرهنگ کتابخوانی و تقویت پیوند جامعه و کتاب شاهد بالندگی، پویایی و شکوفایی استعدادها در رشد و تعالی این دیار باشیم.

حسین آرگیو

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا

شهرستان فیروزآباد

ملتی که کتاب نمی خواند، ناچار است تمام تاریخ را تجربه کند. بدون شک کتاب می تواند به عنوان وسیله‌ای قابل اعتماد و کارآمد در بهبود بخشیدن فضای فرهنگی جامعه نقش موثری را ایفا کند.

 اینجانب فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی را تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق و سربلندی تمامی این عزیزان را خواستارم.

سید کمال علوی

 فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فیروزآباد

شهرستان قیروکارزین

بی‌شک کتابخانه یکی از مهم‌ترین نهادهای جامعه امروزی است که هم در سطح محلی و منطقه‌ای و هم در سطح ملی، ظرفیت‌های بی‌نظیری برای ارتقای جامعه، تدوین برنامه‌های آینده و حل مسائل آن دارد.

اینجانب ضمن گرامیداشت 24 آبان ماه روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار ، از اهتمام و همراهی همه کسانی که با فکر ، اندیشه ، قلم و قدم در راستای اعتلای کتاب، کتابخوانی و گسترش فعالیت کتابخانه گام بر می دارند قدردانی می نمایم و برای این عزیزان توفیقات روزافزون مسالت دارم .

علی محمد کریمی

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان قیروکارزین

شهرستان کوار

کتاب، میراثی ماندگار، پدیده ای باشکوه و با ارزش و عنصری رشد آفرین و روشنگر در پهنه ی زندگی بشر است که نقطه‌ی آغاز رسالت و دعوت اسلامی نیز بر مبنای کتاب،خواندن و مطالعه شکل گرفت .

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته کتاب، این مناسبت را تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با همت و تلاش  و برنامه ریزی شاهد ترویج و نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی و تکریم و پاسداشت اهالی کتاب بویژه نویسندگان و اندیشمندان صاحبنظر در جامعه باشیم.

اشکان کاظمی

 فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان کوار

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 2 =