سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس خبر داد؛

اجرای ویژه برنامه کتابخوانی مجازی «کتابستانه» در فارس 

کتابستانه

روح الله منوچهری از اجرای طرح «کتابستانه» ویژه برنامه آموزشی و کتابخوانی مجازی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، روح الله منوچهری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از اجرای طرح «کتابستانه» ویژه برنامه آموزشی و کتابخوانی مجازی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس خبر داد و گفت: این طرح با استفاده از توانمندی های کتابداران استان فارس، برای نیمه دوم تابستان برنامه ریزی شده است و از ۲۵ مردادماه آغاز خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس با اشاره به اینکه این ویژه برنامه مرحله دوم برنامه های تابستانی اداره کل کتابخانه های عمومی است، اضافه کرد: پیش از این نیز کارگاه آموزش داستان نویسی با تدریس احمد اکبر پور در ۱۰ جلسه به شیوه آنلاین برگزار  شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.  

وی تصریح کرد: ویژه برنامه آموزشی و کتابخوانی مجازی کتابستانه، با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱ از صفحه رسمی اینستاگرام اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس به آدرس farslibrary@ پخش می‌شود. «قصه‌گویی»، «معرفی کتاب»‌، «آموزش‌های مهارتی» و «خوانش ادبیات کلاسیک» همچنین ویژه برنامه مخصوص ماه محرم از جمله برنامه های این طرح خواهد بود.

منوچهری اضافه کرد: در این برنامه به نیاز تمامی مخاطبان توجه شده و کتابداران ویدئوهای ترویجی و آموزشی را با موضوع مختلف و مناسب سنین کودک، نوجوان و بزرگسال تهیه کرده اند.

وی با بیان اینکه تابستان و شیوع بیماری کووید ۱۹ فرصت مناسبی را در اختیار عموم مردم قرار داده است، گفت: کتابخانه های عمومی با برنامه های ترویجی و فرهنگی در ایام تابستان و خانه نشینی اجباری، مهمان اوقات فراغت مردم شده اند و اعضا نیز از این برنامه ها استقبال کرده اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 2 =