چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵

در راستای همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی؛

اولین نشست مقاله خوانی در تهران برگزار می شود

پاتوق مقاله خوانی تهران

اولین نشست مقاله خوانی با موضوع «بازاندیشی در رسالت مدنی کتابخانه های عمومی » در  تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی تهران، اولین نشست باشگاه مقاله خوانی (ژورنال کلاب) در استان تهران با همکاری انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی ایران، کانون اسلامی انصار و اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، ۲۶ بهمن ماه ساعت ۱۶ در سالن جلسات نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.

در این نشست که با حضور دکتر مهدی شقاقی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و دکتر عباس کاظمی پژوهشگر حوزه علوم اجتماعی و فرهنگ برگزار می شود، سکینه قاسم پور و زینب صفوی دانشجوی دکتری علم اطلاعات و دانش شناسی به ارائه مقاله می پردازند. 

گفتنی است «پاتوق مقاله‌خوانی» متعلق به همه کتابداران در انواع سازمان‌های متولی اعم از نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کتابخانه های مشارکتی، مستقل، آستان قدس، شهرداری، مساجد، هیأت امنایی و دانش‌آموختگان و دانشجویان رشته علم اطلاعات و دانش‌شناسی است.

«پاتوق مقاله‌خوانی» سلسله نشست‌های علمی مقاله‌ محور است که با تشکیل حلقه‌هایی از علاقمندان و متخصصان کتابخانه‌های عمومی و مرور انتقادی مقالات در جهت شناسایی، معرفی مشکلات کتابخانه‌های عمومی و ارائه راهکار برای برون‌رفت از مشکلات، برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 8 =