پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴

پیام دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به مناسبت روز قدس

پیام دبیرکل - روز قدس

علیرضا مختارپور با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از تمامی کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور دعوت کرد که در کنار دیگر اقشار جامعه، در راهپیمایی این روز شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس، در پیامی ضمن گرامیداشت این یادگارِ حضرت امام خمینی‌(ره) به نمایندگی از تمامی کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور ضمن اعلام حضور در راهپیمایی عظیم روز قدس در سراسر کشور، از آحاد ملت آزاده، ‌ غیور و استکبار ستیز ایران نیز دعوت کرد تا همگام با یکدیگر و حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس، ‌ فریادشان را بر رژیم صهیونیستی به گوش جهانیان برسانند.

متن کامل پیام دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به شرح زیر است:

به نام آنکه جان را روشنی داد

روز قدس که یکی از مهم ترین یادگارهای امام راحل است، از سویی نماد وحدت در امت اسلامی است و از سوی دیگر بیانگر اهمیت موضوع فلسطین است. همین دو ویژگی هدفی برای دشمن بوده تا برای از بین بردن آن از هیچ تلاش مذبوحانه ای فروگذار نکند.

امروز در حالی شاهد دور جدیدی از حملات بی رحمانه رژیم جنایتکار صهیونیستی هستیم که مجامع بین المللی و حتی برخی از دولت های عربی منطقه با سکوت خود راه را برای جنایت های تازه تر این رژیم خون آشام و جنایتکار از گذشته هموار تر می نمایند.

همانگونه که رهبر معظم انقلاب مسأله‌ فلسطین را مهمترین مسأله‌ دنیای اسلام دانسته اند و در سخنان روز چهاردهم خرداد امسال فرمودند که : « به فضل الهی و به برکت حضور پرشور مردم روز قدس امسال از سالهای گذشته، قوی تر و پرشورتر برگزار خواهد شد. »؛  کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه های عمومی کشور در کنار آحاد جامعه در سراسر کشور در پاسخ به این دعوت لبیک گفته و در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد. ان شاء الله.                                                                                                                علیرضا مختارپور

                                                                                                                    دبیرکل نهاد

برچسب‌ها