سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶

با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان و سازمان فرهنگی- ورزشی شهرداری؛

مدرسه شهید بهرامی بندرعباس میزبان جشن سالگرد پیروزی انقلاب شد

ظشط

در پانزدهمین روز از دهه فجر و با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مدرسه شهید بهرامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان، کتابخانه‌های عمومی استان با هدف حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی، صیانت از این حماسه مردمی و پاسداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهیدان بزرگوار انقلاب با برگزاری برنامه‌های متنوع به استقبال سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی می‌روند.

هم‌زمان با پانزدهمین روز از دهه‌ مبارک فجر، جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور خانواده شهید دانش‌آموز سید ابوالفضل عمرانی، مدیران، مسئولین و دانش‌آموزان در مدرسه شهید بهرامی برگزار شد. در این مراسم، برنامه‌های متنوعی چون بیان خاطرات از زبان مادر شهید عمرانی، مسابقه کتابخوانی از کتاب روزشمار انقلاب اسلامی، روایت انقلاب توسط رزمنده پیشکسوت، اجرای سرود توسط دانش‌آموزان بسیجی و ... به اجرا درآمد.

گفتنی است، اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان طی دهه مبارک‌ فجر، در دو نوبت صبحگاه و شامگاه در مدارس و محلات شهرستان بندرعباس به اجرای برنامه‌های متنوعی با همکاری سازمان فرهنگی- ورزشی شهرداری می‌پردازد.