سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۹

مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سوگواره «روز وداع یاران»؛

رئیس جمهور شهید در اهتمام به حوزه کتابخانه‌های عمومی سنگ تمام گذاشت

سوگواره ادبی «روز وداع یاران» با حضور اهالی فرهنگ و ادب

مهدی رمضانی در سوگواره «روز وداع یاران» گفت: جناب آقای رئیسی در اهتمام به حوزه کتابخانه های عمومی چیزی کم نگذاشتند؛ گواهی می دهم با همت و توجه جناب آقای دکتر اسماعیلی و عنایت رئیس جمهور شهید، هر آنچه در توجه، پیگیری و همراهی مورد نیاز ما بود، فراهم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به همت محافل ادبی نهاد، سوگواره ادبی «روز وداع یاران» با هدف گرامیداشت یاد شهدای خدمت، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و همراهان ایشان عصر سه‌شنبه ۸ خرداد ماه به صورت همزمان در استان‌ها برگزار شد. محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمان ویژه برنامه استان تهران با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و هنر در ستاد مرکزی نهاد بود.

مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در این مراسم در سخنان کوتاهی از فاجعه رفح و کشتاری که به آدم‌سوزی رسیده یاد کرد و گفت: یاد شهدا را گرامی می‌داریم و امیدوارم به زودی پیروزی فلسطینیان را شاهد باشیم.

رمضانی اظهار داشت: جناب آقای رئیسی در اهتمام به حوزه کتابخانه‌های عمومی چیزی کم نگذاشتند. گواهی می‌دهم که با همت و توجه جناب آقای دکتر اسماعیلی و عنایت رئیس جمهور شهید، هر آنچه در توجه، پیگیری و همراهی مورد نیاز ما بود، فراهم شد. آخرین دستورات ایشان در حوزه فرهنگی نیز به موضوع نهاد و ابلاغ «سند ملی خواندن» مربوط می‌شود. در نمایشگاه کتاب تهران نیز غرفه نهاد آخرین نقطه بازدید و حضور ایشان بود.

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تصریح کرد: بنده و همکارانم هم‌عهد شده‌ایم تا آخرین فرصت‌های این دولت، هر آنچه از بابت خدمت به مردم، که دغدغه رئیس جمهور بود، بر گردن ما است، ان‌شاءالله تا آخرین لحظه به جا آوریم و شرمنده مردم و شهدا نباشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 12 =