چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۲

طی حکمی از سوی دبیرکل نهاد صورت گرفت؛

انتصاب سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان

انتصاب

مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور حکمی سیدجواد معینی را به سرپرستی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مهدی رمضانی دبیرکل نهاد با تشکر از تلاش‌ها و خدمات عاطفه زارعی مدیرکل پیشین، با صدور حکمی سیدجواد معینی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان منصوب کرد. پیش از این عاطفه زارعی از تیرماه سال ۱۳۹۴ مسئولیت کتابخانه‌های عمومی استان همدان را برعهده داشت.

متن حکم دبیرکل نهاد به این شرح است:

جناب آقای سیدجواد معینی

با سلام

نظر به تعهد و سوابق جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان «سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی و دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان همدان» تعیین می‌شوید.

بی‌گمان، رسالت دینی، انقلابی و ملی همه مدیران فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، حفظ پویایی و پایایی آرمان‌ها و نگهبانی هوشیارانه و عالمانه از آنهاست. انجام این وظیفه خطیر و دلپذیر، به‌ویژه در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قامت یک واجب فرهنگی جلوه‌گر است.

 امید است در سایه توجهات ذات باری‌تعالی و بهره‌مندی از همکاری و همدلی با مقامات استان، اعضای محترم انجمن‌ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست‌های توسعه کمی و کیفی کتابخانه‌های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

مهدی رمضانی
دبیرکل


گفتنی است، سیدجواد معینی، متولد ۱۳۵۶، دارای کارشناسی ارشد علم اطلاعات و دانش‌شناسی، معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌های اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان است و رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودرآهنگ از جمله سوابق او می‌باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 2 =