سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۹

با تقدیر از برگزیدگان ملی، استانی و خانواده معظم شهدا؛

اختتامیه استانی دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در رشت برگزار می‌شود

image-20240312081243-1.jpeg

مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان ملی و استانی دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و خانواده معظم شهدا، با حضور مسئولین استانی و برگزیدگان این رویداد مهم فرهنگی، چهارشنبه (۲۳ اسفند) در مرقد مطهر خواهر گرانقدر حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در شهر رشت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان ملی و استانی دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و خانواده معظم شهدا، با حضور مسئولین استانی و برگزیدگان این رویداد مهم فرهنگی، فردا چهارشنبه(۲۳ اسفند) در گیلان برگزار می شود.
در این برنامه فرهنگی که با اجرای برنامه های مختلفی از سوی محافل ادبی کتابخانه های عمومی استان گیلان و نیز با حضور چهره های فرهنگی استان برگزار خواهد شد، از برگزیدگان در رده های مختلف سنی و نیز در بخش های مختلف جشنواره تجلیل و لوح یادبود جشنواره به ایشان اهدا می شود.

دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های بیستمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (علیه السلام) توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد امام رضا علیه‌السلام و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی، شناسایی و معرفی کتاب‌های فاخر مرتبط با فرهنگ و سیره اهل بیت (ع) و بخش ویژه امام حسن عسکری (ع)، با انتشار فراخوانی از ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۱ شروع به فعالیت کرد و پس از مشارکت گسترده در سطح کشور و استقبال مردم گیلان از این جشنواره مهم فرهنگی به ایستگاه پایانی رسید.

مشارکت گسترده علاقمندان و دوستداران کتاب و کتابخوانی و نیز شیفتگان خاندان عصمت و طهارت در گیلان، جشنواره کتابخوانی رضوی را به یکی از رویدادهای مهم کتابخوانی در استان تبدیل کرده است. با داوری آثار و انتخاب برگزیدگان این رویداد مهم فرهنگی، مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مسئولین استان، چهره های مذهبی و فرهنگی و برگزیدگان این رویداد مهم فرهنگی، ساعت ۱۶ روز چهارشنبه (۲۳ اسفند) به میزبانی مرقد مطهر خواهر گرانقدر حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) در شهر رشت برگزار می شود.

اختتامیه استانی دوازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در رشت برگزار می‌شود

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 0 =