چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶

در مراسم گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛

فعالان و برگزیدگان عرصه کتاب و کتابخانه های عمومی در سال ۱۴۰۲ معرفی شدند

تقدیر از کتابداران برگزیده نهاد در سال 1402

فعالان و برگزیدگان عرصه کتاب و کتابخانه های عمومی در سال ۱۴۰۲ در مراسم گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار نهاد با حضور محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، فعالان برگزیده عرصه کتاب در سال ۱۴۰۲ در مراسم گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار نهاد معرفی و تقدیر شدند.

برگزیدگان هفته کتاب نهاد در سال ۱۴۰۲ در گروه های انجمن استان و شهرستان، پیشکسوت و خدمتگزار، خیرین حقوقی، خیرین حقیقی، دبیر محفل ادبی، رابط فرهنگی، کتابخانه سیار، خدمات فراکتابخانه ای، فهرستنویس، قاضی، کتابخانه، کتابخوان، کتابدار، گروه های خاص، نمایندگان مجلس و آبادایران معرفی شده اند که اسامی آن ها در ادامه آمده است:

انجمن استان و شهرستان

محمدهادی ایمانیه، استاندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی استان فارس؛

ضرغام احمدوند، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان نهاوند؛

حسن حیدری، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بجستان؛

مسلم  رحیمی، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان قیر و کارزین؛

یعقوب شکوهی، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردل؛

عبدالحسین قاضوی، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمه.

پیشکسوت و خدمتگزار برگزیده

ملیحه تاج‌الدینی، پیشکسوت برگزیده؛

شهین ریاحی، خدمتگزار برگزیده؛

علی علیجانی بائی، خدمتگزار برگزیده.

خیرین حقوقی برگزیده

فرهاد سعیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر سهند؛

شهرام مجیدی، سرپرست شرکت عمران شهر جدید فولادشهر.

خیرین حقیقی برگزیده

شعبان انصاری فر، سلیم جواهری، خانواده رضایی، خدیجه طاهرزینل، علیرضا کوچکی، جمشید مختاری دیزجی و سید احمد موسوی.

دبیر برتر محفل ادبی

رسول فخر قاسمی

رابط فرهنگی برگزیده

اسحاق رمضانی نژاد و الهه جنانی کردانی.

کتابخانه برگزیده سیار

بهرام عظیمی، مسئول کتابخانه سیار شهدای گمنام هرسین.

برگزیدگان در خدمات فراکتابخانه ای

کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان در ارائه خدمات فرهنگی و ترویجی در جوامع عشایری؛

لیلا خادمیان

کتابخانه امیرکبیر آبدانان و کتابداران میترا سبزی، افتخار مؤمنی و معصومه ولی‌زاده؛

لیلا کیانپور، کتابدار کتابخانه ملاصدرا فرخ‌شهر.

فهرستنویس برگزیده

معصومه صابری

قاضی برگزیده در صدور احکام جایگزین

مجتبی سهرابی و وهاب علی نژاد

کتابخانه برگزیده

کتابخانه عمومی البرز شاهرود( همکاران: محبوبه قربانی، صدیقه عرب و سروش مولانا)

کتابخانه عمومی امام باقر(ع) نظرآباد( همکاران: زهرا مهین زارع، کبری حیدری، سمیه رستمی اصل و ولی‌اله اصل دهقان)

کتابخانه عمومی امام رضا(ع) محمدشاه کرم( مسئول کتابخانه: حسینعلی نخعی)

کتابخانه عمومی آیت‌الله الهامی کلوانق( مسئول کتابخانه: احمد اصغریان)

کتابخانه عمومی آیت الله شیخ محسنی( همکاران: مریم کریمی، رقیه رستگار و علیرضا میرسلیمانی)

کتابخانه عمومی ایثار سرتشنیز( مسئول کتابخانه: پروین رئیسی)

کتابخانه عمومی پروفسور سمیعی چاهک( مسئول کتابخانه: صدیقه چاهکی)

کتابخانه عمومی خلیج‌فارس بوشهر( همکاران: افسانه دارابی، عظیمه تابناک، صدیقه جهان‌افروز، فرشته احسانی‌فر، لیلا کشاورز و صادق جمالی)

کتابخانه عمومی شیخ ولی الله اشراقی سراب( همکاران: اعظم سلطانی و سمین اکبری)

کتابخانه عمومی مرکزی بجنورد (آیت‌الله مهمان‌نواز)( همکاران: رضا آدمیان، علی زارعی، علی حاجی‌آبادی، محدثه ناصری، فاطمه وحدانی، مرجان بداغ‌آبادی، فاطمه جهانی، سحر امانی، لیلا شجاعی، آیدا چمنی‌راد، حسنیه احسانی و سپیده نظافتی)

کتابخانه عمومی هدهد سفید فسا (شهروند)( همکاران: یوسف سلیمانی‌منش و لیلا صیادی)

کتابخانه مشارکتی کانون اسلامی انصار استان تهران

کتابخوان برگزیده

سمیه نظری، سیما جعفری، محسن زرین پناه، محمدعلی جراحی، مرضیه صدیقی نیا، یدالله منصوری، سیدعلی اتابکی شریعتی، محیاسادات آل نبی، مریم انصاری راد، ثمر پیره، محمدعرفان فرزین، علیرضا سعیدی کشاورز، آوا فرهنگ، کمند جعفری و آرمینا مصاحبیان نائینی.

کتابدار برگزیده

آرزو اسماعیلی اول، کتابدار کتابخانه حاج عبدالهی گناباد؛

نصرت‌اله امیری خواه، کتابخانه غدیر خرم‌آباد؛

فرشته دولتی، کتابدار کتابخانه شهید بهشتی ملایر؛

سمیه سلطانزاده بالی، کتابدار کتابخانه امیر پازواری بابلسر؛

خانم ندا شامحمدی، کتابدار کتابخانه قاصدک فردیس؛

مجید قاجارگیر، کتابدار کتابخانه فرهنگسرای ملاصدرا اشتهارد؛

زهرا قاسم‌زاده، کتابدار کتابخانه شهید مطهری مشهد؛

فاطمه مهری، کتابدار کتابخانه شهید باهنر پارس‌آباد؛

محدثه رنجبرشیرازی، کتابدار کتابخانه نرگس قم؛

مریم برومندپور، کتابدار کتابخانه نیستانی بافران؛

مهشید متحدی، کتابدار کتابخانه شهید مطهری مشهد؛

معصومه رجبی، کتابدار کتابخانه مشارکتی شهید قاسم سلیمانی همدان.

برگزیدگان در حوزه گروه های خاص

فاطمه کاووسی، کتابدار کتابخانه شهید بهشتی برازجان؛

الهام خنجر، کتابدار کتابخانه امیرکبیر کرمانشاه.

نمایندگان مجلس

احسان ارکانی، نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه؛

هاجر چنارانی، نماینده مجلس شورای اسلامی و دبیر اول کمیسیون حقوقی و قضایی؛

حمیدرضا حاجی بابایی، نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه؛

فریدون حسنوند، نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون انرژی؛

کیومرث سرمدی واله، نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی؛

مصطفی طاهری، نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن.

آبادایران

روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری؛

اسدی‌فرد، معاون توسعه شرکت‌های دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری؛

حمیدرضا شکری، دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 10 =