دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۱

برگزیدگان بخش نوجوان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی معرفی شدند

برگزيدگان بخش نوجوان يازدهمين جشنواره كتابخواني رضوي

برگزیدگان بخش‌ نوجوان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در رشته‌های مختلف معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، برگزیدگان بخش نوجوان یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در رشته‌های نقاشی، کتابخوانی، پویش امام زمانیم و چهار گزینه‌ای و قصه‌گویی، امروز دوشنبه (۹خرداد) در مراسم اختتامیه ملی یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی معرفی شدند. اسامی برگزیدگان بخش نوجوان در رشته‌های مختلف به شرح زیر است:

برگزیدگان رشته نقاشی

مریم محمدی (استان مرکزی)

زینب اشرفی (استان مرکزی)

بهاره توکلی (استان مرکزی)

سما سلحشور (استان البرز)

زهرا کدیور (استان گیلان)

فاطمه سادات تهامی‌نیا (استان کرمان)

علی تابناک (استان آذربایجان غربی)

مریم طاهری (استان خراسان رضوی)


برگزیدگان رشته کتابخوانی

فاطمه زاهدی دهویی (استان هرمزگان)

پرنیا شعبانی (استان مازندران)

باران بهادری (استان خراسان شمالی)

مبینا شکرلب (استان خراسان رضوی)

دریا آشنا (استان اردبیل)

ریحانه‌السادات حسینی (استان لرستان)

زهرا عین آبادی (استان همدان)

سارا خسروی (استان بوشهر)


برگزیدگان بخش پویش امام زمانیم

مریم جمشیدی (استان فارس)

سنا محبی (استان فارس)

ریحانه مهدی برنا (استان تهران)

علیرضا جمشیدی (استان فراس)


برگزیدگان بخش چهار گزینه‌ای

علی بیات ترک (استان خراسان رضوی)

ابوالفضل میرکلانی (استان خراسان جنوبی)

محمد غلامعلی ‌نژاد (استان آذربایجان شرقی)

یاسمین صباغی (استان اصفهان)

سجاد مولوی نافچی (استان چهارمحال و بختیاری)

معصومه عبداللهی (استان مرکزی)

سارا فریدونی (استان سمنان)

علیرضا مرادی (استان خراسان رضوی)


برگزیدگان رشته قصه‌گویی

مبینا فرامرزی (استان فارس)

نگین شاهسونی (استان فارس)

هانیه شیداییان (استان اصفهان)

آیلین عبداللهی (استان تهران)

زهرا یوسفی (استان گلستان)

عاطفه خسروی (استان آذربایجان غربی)

عالمه زارعی (استان هرمزگان)

مریم سهرابی (استان فارس)

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 7 =