دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵

برگزیدگان بخش بزرگسال و خانواده یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی معرفی شدند

برگزيدگان

برگزیدگان بخش‌ بزرگسال و خانواده یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در رشته‌های مختلف معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، برگزیدگان بخش‌ بزرگسال و خانواده یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در رشته‌های پویش کتابخوانی، چهار گزینه‌ای، قصه‌گویی، داستانک، شعر سرایی، پویش تولید آثار هنری، کتابداران رشته مروج فرهنگ رضوی، رشته چاپ و انتشار منابع برتر، خانواده‌های دو نفره؛ سه نفره، چهار نفره و پنج نفره و بیشتر، امروز دوشنبه (۹خرداد) در مراسم اختتامیه ملی یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی معرفی شدند. اسامی برگزیدگان بخش بزرگسال و خانواده در رشته‌های مختلف به شرح زیر است:

برگزیدگان بخش فردی پویش کتابخوانی

احمد حسینی مقدم (استان خراسان جنوبی)

رضا خوشخو (استان خراسان جنوبی)

محمد رجبی (استان مرکزی)

فائزه رضائی نژاد (استان قم)

زهرا هادی نژاد (استان گیلان)

فریده صالحی (استان بوشهر)

زهرا خادمی (استان هرمزگان)

سیده معصومه کاشفی پور (استان مازندارن)


برگزیدگان بخش فردی رشته چهار گزینه‌ای

فهیمه علیدادی (استان اصفهان)

میلاد امیری (استان زنجان)

فرح اقبالی همپا (استان تهران)

الهام گل مرادی (استان کرمانشاه)

اقدس اکبری (استان یزد)

سهیلا شهریاری پور (استان سیستان و بلوچستان)

زهرا کهن سال (استان فارس)

فرشته ثانی (استان قزوین)


برگزیدگان بخش فردی رشته قصه‌گویی

سمیه فلاح تفتی (استان یزد)

آذر فولادی باغبادرانی (استان اصفهان)

عالیه سجادی (استان سیستان و بلوچستان)

فاطمه حسن نسب (استان خوزستان)

ساجده محیسنی (استان خوزستان)

فروزنده طاوسی اجود (استان همدان)

زینب موسوی (استان خوزستان)

لیلا خادمیان (استان فارس)


برگزیدگان بخش فردی رشته داستانک

حمید صادقی (استان مرکزی)

رقیه امیدنسب (استان البرز)

حسین مجاهد (استان گلستان)

مژگان پرتوی (استان البرز)

محمد زارعی (استان مرکزی)

محمد نوری (استان گلستان)

هدیه بشارت (استان سمنان)

علی زیستی (استان کرمانشاه)


برگزیدگان بخش فردی رشته شعرسـرایی

مجتبی باقی (استان اصفهان)

معصومه نصیبا مرادی احمر (استان تهران)

فرشته شفقت رودسری (استان مازندارن)

سمانه خلف‌زاده (استان تهران)

فاطمه رحمانی (استان تهران)

ایمان طرفه (استان تهران)

امیر رسولی (استان زنجان)

فاطمه ناظری (استان کرمانشاه)


برگزیدگان بخش فردی پویش تولید آثار هنری

صمد رهبریار (استان گیلان)

پریسا شکرالهی (استان اصفهان)

آیدا اسدالهی (استان لرستان)

حسن بلندی کرویق (استان آذربایجان شرقی)

مریم علیخانی (استان یزد)

رکسانا بلوری انور (استان آذربایجان غربی)

شادی مرادی (استان یزد)

سعیده رونقی (استان مرکزی)


کتابداران برگزیده رشته مروجان فرهنگ رضوی

زهرا ساکی (استان همدان)

فرنگیس غلامی (استان بوشهر)

نعیمه سلندری (استان کرمان)

مهسا یغمائی سابق (استان آذربایحان شرقی)

سیدمصطفی عبداللهی (استان خراسان جنوبی)

زهرا قاسمی زرج آباد (استان اردبیل)

فاطمه روستایی (استان البرز)

کبری بادرک نیا (استان هرمزگان)

صدیقه شمسی (استان ایلام)

زینب ستایش گرجی (استان همدان)

مریم خودکار (استان خراسان جنوبی)

زهرا منصوری سعدآباد (استان گلستان)


برگزیده رشته چاپ و انتشار منابع برتر

معصومه مهری قهفرخی (استان چهارمحال و بختیاری)


برگزیدگان بخش خانوادگی (خانواده دو نفره)

خانواده آقای مرادیان (استان کرمانشاه)

خانواده آقای خادمی (کرمانشاه)


برگزیدگان بخش خانوادگی (خانواده سه نفره)

خانواده خانم عوض‌پور (استان خراسان جنوبی)

خانواده خانم گودرزی جورابی (استان همدان)


برگزیدگان بخش خانوادگی (خانواده چهار نفره)

خانواده آقای تاج‌آبادی هرات (استان یزد)

خانواده آقای فرزام (استان همدان)


برگزیدگان بخش خانوادگی (خانواده پنج نفره و بیشتر)

خانواده آقای دریکوند (استان همدان)

خانواده آقای کمندی (استان سمنان)

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 1 =