چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی:

جشنواره کتابخوانی رضوی جشن کتابی برای همگان است

کسایی پور

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: جشنواره رضوی در حقیقت جشن کتابی است که در آن با معرفی کتاب های مختلف، همه در منابع مطالعاتی سهیم می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، زهرا کسایی پور، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: یکی از مهم ترین مسائلی که در دوران‌ها و عرصه‌های مختلف می‌تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای امیدبخشی، آرامش‌بخشی و ایجاد انگیزه های بهتر برای زندگی باشد، در مسیر کتاب و کتابخوانی قرار گرفتن است. 

وی افزود: به تعبیر بزرگان کتاب عینکی است که با استفاده از آن می‌شود دنیا را بهتر دید و در فضاهای مختلف غور کرد و در آن ها تجربه کسب کرد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی با اشاره به تجربه بسیار خوب مسابقات کتابخوانی جشنواره رضوی، گفت: این مسابقه تجربه ارزشمندی است که با ساختار مناسب در عرصه کشوری و در سطح شهر و روستا برگزار می‌شود. جشنواره رضوی در حقیقت جشن کتابی است که در آن با معرفی کتاب‌های مختلف همه در منابع مطالعاتی سهیم می‌شوند.

کسایی پور ادامه داد: به یاری خداوند این برنامه‌های فرهنگی ضمن این که می‌تواند پیوند بیشتری بین نوجوانان و جوانان با کتاب ایجاد کند، زمینه‌ای برای ورود بزرگسالان به این عرصه باشد. جشنواره کتابخوانی رضوی رفاقت بیشتری را بین آحاد جامعه با کتاب به عنوان یک محصول مهم فرهنگی و یک پیوند دهنده اعصار مختلف با یکدیگر ایجاد می‌کند.

وی در پایان تصریح کرد: از تمام دست‌اندرکاران و عواملی که زحمت می‌کشند و در این عرصه بستر را برای مشارکت شهروندان استان مرکزی فراهم می‌کنند، تشکر می‌کنم. امیدواریم شهروندان سهم بیشتری را در سبد هزینه ها به کتاب اختصاص دهند و ارج و قربی را که از تجربه خواندن کتاب پیدا می‌کنند، حفظ کرده و به نسل آینده انتقال دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 12 =