پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴

بخشدار بخش یونسی بجستان:

جشنواره کتابخوانی رضوی تلاشی در خور تحسین برجسته ساختن برکت وجود مقدس امام رضا(ع) است

مطالعه یکی از بهترین ابزارهای تعلیم و تربیت مدرن است

بخشدار یونسی شهرستان بجستان با صدور پیامی از مردم برای مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، محسن خسروی، بخشدار یونسی شهرستان بجستان با صدور پیامی از مردم برای مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مطالعه یکی از بهترین ابزارهای تعلیم و تربیت مدرن است. هیچ کدام از وسایل ارتباطی ژرفای لازم را در اندیشه، تفکر و خلاقیت انسان آن گونه که خواندن و نوشتن پدید می آورد، ایجاد نمی کند. از این رو ترویج کتاب و کتاب خوانی وظیفه و رسالت اصلی دست اندر کاران فرهنگ و دانش جامعه است.

آگاه سازی جامعه به کتابخوانی لازم ولی کافی نیست و می باید به فعالیت در این حوزه ادامه دهیم. بنابراین برای تحقق بخشیدن به این امر استفاده از سایر ظرفیت ها الزامی است. در همین راستا جشنواره کتابخوانی رضوی تلاشی در خور تحسین و توجه برای انس گرفتن جامعه اسلامی با دانش و مطالعه و مصون ماندن از آسیب های اجتماعی و همچنین برجسته ساختن برکت وجود مقدس امام رضا(ع) و کریمان اهل بیت علیهم السلام در کشور عزیزمان ایران است.

امیدوارم با همت بیشتر، شاهد استقبال کودکان، نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها برای شرکت در این جشنواره باشیم.

ضمن دعوت از تمامی اهالی گرانقدر بخش یونسی برای شرکت در این رویداد عظیم فرهنگی، لازم است کتابخانه های عمومی نیز با حمایت، همراهی و همکاری مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان در ایجاد امکانات لازم و گستردگی آن تلاش کرده تا زمینه ساز گرایش بیش از پیش مردم به مطالعه و کتابخوانی به عنوان پشتیبان امر تحقیقات در شهرستان و ضمانتی برای ارتقای سطح فرهنگی جامعه باشیم.

محسن خسروی

بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش یونسی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 5 =