یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰

معصومه حسنی خونسار خبر داد؛

جمع آوری ۱۵۰۰ قلم نوشت افزار و کتاب در طرح «مهربانی در مهر» استان کرمانشاه

مهربانی در مهر

با اجرای طرح مهربانی در مهر در کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، ۱۵۰۰ قلم لوازم تحریر ایرانی- اسلامی و کتاب کمک درسی برای دانش آموزان در مناطق سیل زده جمع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، با اجرای طرح مهربانی در مهر در کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، ۱۵۰۰ قلم لوازم تحریر ایرانی- اسلامی و کتاب کمک درسی برای دانش آموزان در مناطق سیل زده جمع آوری شد.

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، گفت: طرح «مهربانی در مهر» یک کار خداپسندانه و خیرخواهانه در راستای کمک رسانی به کودکان استان های سیل زده کشور بود.

حسنی خونسار افزود: کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با جمع آوری هدایای مردمی در کمک به اقشار آسیب دیده در مناطق سیل زده مشارکت داشتند.

وی خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی برای جمع آوری کمک های مردمی از طریق چاپ بنر، اطلاع رسانی در فضای مجازی و اعلام به ادارات و سازمان ها انجام شد. همچنین این طرح در جلسات انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ها جهت جلب حمایت مسئولان ادارات مطرح و معرفی شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، با ذکر این مسئله که دین اسلام دین حمایت از مستضعفان و مظلومان است، گفت: به عنوان یک فرد مسلمان وظیفه کمک به هم نوعان را نباید فراموش کنیم. طرح مهربانی در مهر از طریق تمام کتابخانه های عمومی استان اجرایی شد و تعداد ۱۵۰۰ قلم نوشت افزار شامل کتاب کمک درسی، لوازم تحریر و نوشت افزار ایرانی- اسلامی برای کودکان نیازمند استان های سیل زده جمع آوری شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 12 =