پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸

با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛

گرمای کتابخوانی رضوی در گرمای کویر روستاهای بخش روداب 

جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش روداب سبزوار

هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با استقبال کم نظیر کودکان و نوجوانان در روستاهای ملوند، پروند، برآباد و شمس آباد بخش روداب سبزوار برگزار شد. 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با استقبال کم نظیر کودکان و نوجوانان در روستاهای ملوند، پروند، برآباد و شمس آباد بخش روداب سبزوار برگزار شد. 

مسئول کتابخانه عمومی شهید مصطفی خمینی روداب سبزوار با بیان این خبر گفت: در راستای آشنایی هرچه بیشتر با سیره امام مهربانی ها  و به منظور معرفی هرچه بیشتر هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی برنامه ریزی های انجام شده با همکاری مسئولین پایگاه های بسیج و کانون های فرهنگی هنری مساجد زمینه مشارکت حداکثری علاقه مندان به سیره امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) در روستاها فراهم شد.

ربابه قلعه نویی در ادامه از حضور پرشور علاقه مدان و به خصوص کودکان روستاهای بخش روداب در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و افزود: روستاهای ملوند، پروند، برآباد و شمس آباد پیشقدم در برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شده اند و روستاهای دیگر نیز اعلام آمادگی کرده  و درخواست شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی را داده اند که باهماهنگی های صورت گرفته فرم نقاشی و پرسشنامه شرکت در مسابقه  تحویل مسئولین پایگاه های بسیج و کانون فرهنگی هنری مساجد داده شده است.