دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲

با هدف تسریع در روند ساخت پروژه کتابخانه مرکزی خرم آباد صورت گرفت؛

بازدید معاون عمرانی استاندار لرستان از پروژه کتابخانه مرکزی خرم آباد

بازدید معاون عمرانی از کتابخانه مرکزی خرم آباد

احمد مرادپور معاون عمرانی استاندار لرستان به همراه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از پروژه در دست ساخت کتابخانه مرکزی شهرستان خرم آباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، احمد مرادپور معاون عمرانی استاندار لرستان به همراه فرشته طهماسبی مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان، مریدی معاون اداره کل راه و شهرسازی استان، موسوی مدیر کل دفتر فنی استانداری لرستان از پروژه در دست ساخت کتابخانه مرکزی خرم آباد بازدید کردند.

فرشته طهماسبی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در این بازدید، کمبود سرانه فضای مطالعه را یکی از مشکلات و موانع موجود در گسترش فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در استان دانست و تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای استان و به ویژه پروژه کتابخانه مرکزی خرم آباد را خواستار شد.

احمد مرادپور معاون عمرانی استاندار لرستان نیز در این بازدید بر تسریع در روند ساخت پروژه کتابخانه مرکزی خرم آباد به عنوان مهمترین سازه فرهنگی استان تاکید کرد و در خصوص تمهیدات لازم جهت تسریع درساخت این پروژه و تخصیص اعتبارات ویژه جهت تکمیل و بهره برداری آن قول مساعد داد.

همچنین در جلسه ای که با حضور پیمانکار و مجریان طرح این پروژه در محل کتابخانه مرکزی خرم آباد برگزار شد، ضمن بررسی فعالیت های عمرانی صورت گرفته، سایر تمهیدات و اقدامات لازم در راستای تکمیل و بهره برداری هر چه سریع تر این پروژه مهم فرهنگی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.