دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷

همزمان با فرا رسیدن مبعث پیامبر اکرم(ص) صورت گرفت؛

برگزاری شب شعر با عنوان مبعث رسول مهربانی

شب شعر مبعث رسول مهربانی

به مناسبت فرا رسیدن مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد شب شعری با عنوان «مبعث رسول مهربانی» برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این مراسم که با حضور جمعی از ادبا و شعرای نامی و پیشکسوت شهرستان بروجرد برگزار شد، داود پهلوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و مبعث حضرت رسول اکرم(ص) به حاضرین در جلسه، اظهار داشت: برآنیم تا در سال جدید در جلسات انجمن ادبی شهرستان، علاوه بر شعرخوانی، در زمینه برگزاری سایر فعالیت فرهنگی نظیر نقد کتاب، معرفی کتاب، رو نمایی کتاب و برگزاری نشست های کتاب خوانی نیز فعالیت های پر رنگ تری را داشته باشیم.

همچنین در این مراسم علی حسین عزیزی مسئول انجمن ادبی کتابخانه های عمومی بروجرد به ایراد سخنانی در خصوص شخصیت و مقام معنوی والای پیامبر اکرم(ص) پرداخت و غزلی از سروده های خود را به ساحت مقدس آن حضرت تقدیم کرد.

در ادامه جلسه نیز هر یک از اساتید و شاعران حاضر در جلسه، اشعار و دل نوشته های خود را در وصف شخصیت و منزلت پیامبر مهر و رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) قرائت کردند.

لازم به ذکر است که این دویست و هشتمین جلسه هفتگی انجمن ادبی کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد است که به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث با عنوان شب شعر "مبعث رسول مهربانی(ص) " برگزار شد.