سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱

به مناسبت روز بزرگداشت شهدا انجام شد:

تقدیر مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی از خانواده شهید کفاشپور

تقدیر از خانواده شهید کفاشپور

به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا و تکریم خانواده آنان مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی و هیئت همراه با حضور در گلزار شهدا از خانواده شهید کفاشپور تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی و هیئت همراه به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا و تکریم خانواده آنان، با حضور در گلزار شهدا از خانواده شهید کفاشپور تقدیر نمودند و یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشتند.

شهرام خدایی با اشاره به نامگذاری این روز به عنوان روز بزرگداشت شهدا و با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

وی افزود: قدم های استوار مسئولان در نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت رشادت ها و خون همین شهدای عزیز است، و دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف و افتخارات همه مسئولان است. وی حضور در کنار خانواده معظم شهدا را  توفیق الهی برای مسئولان نظام اسلامی دانست و گفت: دیدار و سرکشی  از خانواده های معظم شهدا قطعاً موجب دلگرمی و نشاط بیشتر مسئولان خواهد شد. در پایان دیدار با اهدای لوح و هدایایی از این خانواده گرانقدر تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است شهید محمدحسین کفاشپور متولد ۱۳۳۴ و در عملیات مسلم بن عقیل منطقه سومار در سال ۱۳۶۱به فیض رفیع شهادت نائل آمده است.