شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴

با هدف بررسی مسائل و مشکلات کتابخانه‌ها صورت پذیرفت؛

بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی از کتابخانه‌های عمومی تبریز

بازدید شهرام خدایی مدیرکل آذربایجان شرقی

شهرام خدایی با همراهی جمعی از مسئولان و کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی از ۳ کتابخانه عمومی شهرستان تبریز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی، شهرام خدایی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی روز دوشنبه بیست و یکم اسفندماه  با همراهی جمعی از مسئولان و کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی از کتابخانه‌های عمومی رشدیه، علامه طباطبایی و علامه امینی تبریز بازدید کرد.

خدایی در این دیدارها  ضمن بازدید از بخش‌های مختلفِ این کتابخانه‌ها، از نزدیک در جریان پیشرفت روند بازسازی و نوسازی آغاز شده در آنها قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدیدها بیان کرد: بازسازی و مرمت کتابخانه‌های موجود به ویژه کتابخانه‌های استاندارد و کتابخانه‌هایی که طول عمر ساختمان آنها زیاد است، از اولویت‌های اصلی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی هستند.

خدایی یکی از مهمترین ارکان رضایت استفاده‌کنندگان از خدمات کتابخانه را مسائل عمرانی مربوط به ساختمان کتابخانه‌ها عنوان کرد و افزود: برای رغبت شهروندان به کتابخانه‌ها و استفاده از منابع کتابخانه‌ای درصدد تجهیز، نوسازی، توسعه و مناسب‌سازی فضای فیزیکی کتابخانه‌ها هستیم.

گفتنی است مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی در این بازدید به طور جداگانه با کتابداران این کتابخانه‌ها نیز به گفتگو کرد و در جریان مسائل، مشکلات و پیشنهادات آنان قرار گرفت.