یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱

اردشیر رستمی مشاور استاندار کرمانشاه در کتابخانه امیرکبیر:

در دنیای امروز کتابخانه ها نقطه حرکت به سوی علم هستند

کتابخانه گردی

اردشیر رستمی مشاور استاندار کرمانشاه با حضور در کتابخانه امیرکبیر و شرکت در طرح کتابخانه گردی گفت: در دنیای تکنولوژی و علم امروز، نقطه حرکت و عزیمت علم را می توان در کانونهای مختلفی که به اسم کتابخانه ها است جستجو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کرمانشاه، اردشیر رستمی مشاور استاندار کرمانشاه، همزمان با چهاردهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با حضور در کتابخانه عمومی امیرکبیر کرمانشاه ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه و خدمات متنوع این کتابخانه در طرح کتابخانه گردی شرکت کرد.

رستمی در این بازدید ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن و  همچنین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور اظهار داشت: در دنیای تکنولوژی و علم امروز، نقطه حرکت و عزیمت علم را می توان در کانون های مختلفی که به اسم کتابخانه ها است جستجو کرد.

رستمی با اشاره به اینکه کتاب نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در جامعه دارد ابراز کرد: امروز با مشاهده بخش های ویژه کودکان، نوجوانان و کتاب های مناسب رده سنی در کتابخانه های عمومی بسیار خرسند شدم. اگر بتوانیم کودکان را از ابتدا با کتاب و کتابخانه مانوس کنیم می توانیم آینده خوبی را برای جامعه به وجود آوریم.

اردشیر رستمی گفت: در دنیای تکنولوژی و علم امروز، نقطه حرکت و عزیمت علم را می توان در کانون های مختلفی که به اسم کتابخانه ها است جستجو کرد.

مشاور استاندار کرمانشاه در پایان از نهاد کتابخانه های عمومی بابت طرح کتابخانه گردی و معرفی خدمات کتابخانه های عمومی تقدیر و تشکر کرد.