یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷

مدیر کل امور اجتماعی استانداری در کتابخانه امیرکبیر:

تأسیس نهاد کتابخانه ها یک اتفاق مبارک در حوزه کتابخوانی بوده است

کتابخانه گردی

مدیر کل امور اجتماعی استانداری ضمن حضور در کتابخانه امیرکبیر و شرکت در طرح کتابخانه گردی گفت: با وجود فضای مجازی، رسانه های الکترونیکی، کتاب های صوتی و الکترونیکی باید این واقعیت را پذیرفت که هیچ چیز جای کتاب را نمی گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کرمانشاه، گودرزی مدیر کل امور اجتماعی استانداری کرمانشاه، همزمان با چهاردهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با حضور در کتابخانه عمومی امیرکبیر کرمانشاه ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه و خدمات متنوع این کتابخانه در طرح کتابخانه گردی شرکت کرد.

وی در این بازدید ضمن تبریک سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور خدمت همکاران کتابخانه های عمومی اظهار داشت: اتفاق خوبی که افتاد ایجاد نهاد کتابخانه های عمومی کشور بود که بطور تخصصی به موضوع کتاب و کتابخوانی، توسعه و نشر کتابخوانی مد نظر قرار داده شد.

گودرزی در ادامه گفت: برای بهبود وضعیت کتاب و کتابخوانی در جامعه مسئولین فرهنگی خصوصا نهاد کتابخانه های عمومی کشور با نگاه جدید و خلاقیت هایی که در بحث کتاب و کتابخوانی وجود دارد بتوانند نسل جدید را با کتاب آشنا کنند، امروزه اکثر جامعه وقت زیادی را در فضای مجازی، رسانه های دیجیتال، کتاب های صوتی و الکترونیکی صرف خواهند کرد، اما این واقعیت را باید پذیرفت که هیچ چیز جای کتاب را نمی گیرد.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری کرمانشاه در پایان با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخانه های عمومی گفت: ما باید تمام تلاش خود را در جهت توسعه، نشر کتاب، کتابخوانی و کتابخانه های عمومی بکه در این زمینه نهاد کتابخانه های عمومی گام های موثر و خوبی برداشته است.