یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در کتابخانه امیرکبیر:

خوشبختانه در اغلب شهرها و اکثر روستاها کتابخانه عمومی در دسترس است

کتابخانه گردی

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با مشارکت در طرح کتابخانه گردی ضمن تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه گفت: توصیه می کنم مسئولین، اساتید دانشگاه و خیرین در این کار حسنه با کتابخانه های عمومی همکاری بیشتری داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کرمانشاه، ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، همزمان با چهاردهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با حضور در کتابخانه عمومی امیرکبیر کرمانشاه در طرح کتابخانه گردی شرکت کرد و با بخش‌های مختلف کتابخانه و خدمات متنوع این کتابخانه آشنا شد.

ماموستا ملا محمد محمدی در این بازدید ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به تمامی کارکنان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی اظهار داشت: جوانان و اقشار مختلف جامعه می‌بایست با کتاب دوست و رفیق باشند، آنها می‌توانند با حضور در کتابخانه‌های عمومی هم از خدمات این کتابخانه‌ها بهره‌مند شوند و هم کتاب مورد نیاز خود را به امانت ببرند.

وی در ادامه طرح کتابخانه گردی را بسیار مهم و مفید دانست و گفت: خوشبختانه در ایران اسلامی در تمامی شهرها و اکثر روستاها کتابخانه‌های عمومی در دسترس است، که این نشان از تلاش و عملکرد خوب این نهاد در امر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه با تاکید گفت: توصیه می‌کنم  مسئولین، اساتید دانشگاه و خیرین در این کار حسنه با کتابخانه‌های عمومی همکاری بیشتری داشته باشند.

وی در پایان ضمن تقدیر از مدیرکل، کارکنان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان از اجرای این طرح ابراز خرسندی کرد و گفت: هدف از ارائه تمامی خدمات در کشور می‌بایست خدمت به مردم باشد.