شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱

مسئول کتابخانه ده‌آباد نطنز مطرح کرد؛

علاقه‌مندی کودکان به حضور در کتابخانه توسط طرح «باهم‌بخوانیم»

اجراری طرح با هم بخوانیم در کتابخانه عمومی ده‌آباد نطنز

مسئول کتابخانه عمومی ده‌آباد نطنز با تأکید بر ضرورت ادامه طرح «با هم بخوانیم»، اجرای این طرح را عامل جذب کودکان و افزایش علاقمندی آنان به حضور در کتابخانه دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، صدیقه عبدلی  اظهار داشت: طرح «با هم بخوانیم» بر اساس یک سیر مطالعاتی هدفمند و با محوریت ۲۰ کتاب با موضوع سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی برای گروه سنی ۹ تا ۱۲ سال در کتابخانه عمومی روستای ده‌آباد در حال برگزاری است.

وی طرح «با هم بخوانیم» را طرحی مثبت و تاثیرگذار بویژه در بخش بلند خوانی ارزیابی کرد و گفت: با توجه به محدودیت برنامه های فرهنگی در روستاها، اجرای این طرح با استقبال پرشور کودکان و خانواده ها روبرو شده است.

عبدلی با اشاره به اینکه این طرح با حضور ۱۲ نفر از کودکان ۹ تا ۱۲ ساله اجرا می‌شود، افزود: بسته‌های سیرمطالعاتی، جوایز و منابع طرح همگی از سوی نهاد ارسال شده و امیدواریم به دنبال اجرای موفق این طرح، امکانات جهت استفاده طیف وسیع تری از مخاطبین به کتابخانه ارسال شود.

گفتنی است طرح سراسری باهم بخوانیم همزمان با سراسر کشور در ۲ باب کتابخانه عمومی علی بن موسی الرضا (ع) انارک و ده‌آباد نطنز در حال برگزاری است.