یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷

فرمانده سپاه انصارالحسین (علیه السلام) همدان:

با تمام توان از تقویت فرهنگ کتابخوانی در همدان حمایت می‌کنیم

کتابخانه گردی همدان

فرمانده سپاه انصارالحسین(علیه السلام) همدان از تقویت فرهنگ کتابخوانی در مجموعه سپاه و بسیج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سردار مظاهر مجیدی بعد در جمع کتابداران با بیان اینکه «تاکید مقام معظم رهبری بر ترویج فرهنگ کتابخوانی است»، اظهار کرد: مقام معظم رهبری با وجود مشغله فراوان، بیشترین سطح مطالعه را در کشور دارند.

وی افزود: اهمیت کتابخوانی به ویژه در بین نسل جوان بسیار بالاست و امیدوارم به سمتی پیش رویم که با تاریخ گذشته خود آشنا شده و عبرت‌هایی را بگیریم که آینده روشنی را برای ایران ترسیم کند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(علیه السلام) استان همدان با اشاره به اینکه «همدان سابقه بسیار تاریخی دارد و مردم این استان فرهنگ‌دوست هستند و در بین آنها دین‌مداری و ولایت‌مداری می‌درخشد»، گفت: امیدواریم با کمک مردم و مسوولان مجموعه فرهنگی را در استان فراهم کنیم که مردم به سمت مطالعه بیشتر پیش روند.

وی با بیان اینکه «در مجموعه سپاه و بسیج زمینه مطالعه را بیشتر فراهم می‌کنیم»، تاکید کرد: تشویق به امر کتابخوانی را در دستور کار قرار خواهیم داد و در این راستا مقدمات و تجهیزات لازم را فراهم خواهیم کرد.

مجیدی ضمن قدردانی از تلاش اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، گفت: هدیه دانایی به مردم بسیار حائز اهمیت است و کسانی که در این راستا تلاش دارند، کار ارزنده‌ای انجام می‌دهند.