شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹

از سوی استاندار و امام جمعه کرمان صورت پذیرفت:

اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان مورد تقدیر قرار گرفت

تقدير امام جمعه و استاندار كرمان

اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان از سوی استاندار و امام جمعه کرمان و مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به واسطه برگزاری مطلوب برنامه های ویژه در دهه فجر موردتقدیر قراگرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ها، مراسم تجلیل از یاوران و دست اندر کاران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با حضور اعضای آن ستاد و همچنین با حضور روسا و نمایندگان کمیته ها و کارگروه های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در سالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد.

این مراسم با سخنرانی  استاندار کرمان و همچنین اهدای لوح به کمیته ها و کارگروه های برتر همرا بود.

علیرضا رزم حسینی در مراسم تجلیل از دست اندرکاران دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار کرد: کار بسیار بزرگی در مراسم دهه فجر در استان کرمان صورت گرفت و باید از مردم، مسئولین استانی، ائمه جمعه، رسانه ها و کسانی که تلاش برای حضور هرچه با شکوهتر مردم را انجام داده اند، تشکر کنیم.

رزم حسینی با تاکید بر اینکه با توجه به اتفاقات اخیر در کشور نیازمند حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودیم و مردم نیز با وفاداری خود به راه شهیدان، رهبری و نظام و انقلاب اسلامی حضور گسترده ای را در این مراسم داشتند.

در این مراسم ازاقدامات و برنامه های اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان که بعنوان کمیته مسابقات ستاددهه فجر استان اقدامات قابل توجهی انجام داده بود تقدیر شد.

گفتنی است اداره کل کتابخانه های عمومی کرمان به عنوان کمیته مسابقات ستاد دهه فجر استان برنامه های مختلفی نظیر رونمائی و نقد کتاب مسابقات کتابخوانی به صورت مکتوب واینترنتی، برگزاری نشست های کتابخوانی ، مسابقات چکیده نویسی و ویژه برنامه های فرهنگی وهنری در سطح کانون های ادبی تحت پوشش برگزار کرده است.