یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی:

مردم باید به حضور در کتابخانه ها عادت کنند

کاظم زاده نماینده مجلس

شادمهر کاظم زاده نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی با حضور در طرح ملی کتابخانه گردی، مردم را به حضور مستمر در کتابخانه ها دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام، شادمهر کاظم زاده نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی با حضور در طرح ملی کتابخانه گردی، مردم را به حضور مستمر در کتابخانه ها دعوت کرد.

کاظم زاده گفت: ۱۷اسفند سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور را به همه دست اندرکاران این حوزه تبریک می گویم. در اهمیت کتابخوانی همین بس که دانش به خودی خود ثروت است. و این مهمترین نظریه روز است، گرچه در گذشته بسیار دور بزرگان ما در اهمیت کتابخوانی و دانایی، دانایی را مرتبط با توانایی دانسته اند.

وی افزود: من تشکر می کنم از زحمات مجموعه مسئولین و کتابداران و کارکنان حوزه کتابخانه های عمومی استان ایلام، اما آنچه که بعنوان توصیه دوستانه به همه مردم شریف دارم این است که از کوچکترین فرصت هایی که داریم برای اندوختن دانش استفاده کنیم، چون همانطور که عرض کردم دانایی توانایی است. آنچه که در آینده برای همه ما اهمیت دارد این است که از دانایی که داریم استفاده کنیم و دانایی که داریم، به فناوری تبدیل شود.