دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان:

هدف از اجرای طرح کتابخانه گردی تکریم فکر و اندیشه است

مدیر کل سازمان تبلیغات سیستان و بلوچستان

حجت الاسلام بزمانی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان با حضور در کتابخانه آیت الله کفعمی خراسانی گفت: هدف از اجرای طرح کتابخانه گردی اکرام و تکریم فکر و اندیشه و تجلیل از مقام شامخ کتابدار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان؛ حجت الاسلام عیسی بزمانی مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان، که برای  مشارکت در طرح کتابخانه گردی در  کتابخانه عمومی آیت الله کفعمی خراسانی زاهدان حضور یافت در خصوص این طرح گفت: هدف از حضور مسئولین در طرح کتابخانه گردی تکریم فکر و اندیشه است.

وی کتابداران را حافظ سنگر علم و اندیشه خواند و ادامه داد در حال حاضر فضای خوب و بانشاطی در کتابخانه های عمومی وجود دارد و این بخاطر حضور کتابداران فرهنگی و فرهیخته است.

بزمانی با اشاره به وضعیت کتابخوانی در جامعه گفت: آمارهای موجود نشان می دهد در حال حاضر وضعیت مطالعه در جامعه مناسب نیست و برای ارتقای آن باید کتابخانه ها از لحاظ کمی و کیفی افزایش یابد.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان با اشاره به وجود فضای مجازی خواستار بهره مندی از این ظرفیت در راستای تبلیغ و ترویج مطالعه در جامعه شد.

وی افزود علاوه بر فضای مجازی باید در بخش های دینی و شبهات موجود در جامعه نیز منابع مناسبی در دسترس مخاطبین قرار گیرد.