یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲

بخشدار دهاقان:

کمبودهای کتابخانه‌های دهاقان رفع می شود

کتابخانه گردی کتابخانه آیت الله محمد حسین خرد دهاقان

بخشدار بخش مرکزی شهرستان دهاقان کتاب را سبب رشد و تکامل انسان دانست و گفت: تشویق و ترغیب جوانان به امر کتاب‌خوانی بسیار ضروری بوده و نباید فقط به کتب درسی وابسته بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، محمد علی دهقانی  با حضور در آیین  کتابخانه گردی که با حضور مسؤولان شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: سال‌روز میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و چهاردهمین سال‌روز تأسیس کتابخانه‌ها را تبریک می‌گوییم.

وی کتاب را سبب رشد و تکامل انسان دانست و افزود: کتابخانه نقش بسزایی در رشد و تکامل انسان‌ها دارد و کتاب رمز موفقیت و بزرگی انسان‌ها بوده و سبب رشد و بالندگی می‌شود.

 بخشدار بخش مرکزی شهرستان دهاقان جوانان نباید فقط محدود به کتب درسی باشند، اعلام کرد: تشویق و ترغیب جوانان به امر کتاب‌خوانی بسیار ضروری بوده و نباید فقط به کتب درسی وابسته بود.

وی تصریح کرد: در بازدیدهایی که از کتابخانه دهاقان به عمل آمد متوجه کمبودهای کتابخانه عمومی شهرستان دهاقان شدیم که در انجمن کتابخانه‌های شهرستان که با حضور اعضای آن برگزار می‌شود باید مطرح و رسیدگی جدی شود.

 دهقانی کمبودهای کتابخانه دهاقان باید رفع شود، اعلام کرد: در حال حاضر ما قول خرید کولر برای کتابخانه را می‌دهیم تا در تابستان با مشکل مواجه نباشید و برای تأمین گرمای ساختمان هم باید چاره‌اندیشی کرد تا سرما مشکل‌ساز نباشد و سیستم پکیج راه‌اندازی شود.