یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲

در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی صورت گرفت؛

کتابخانه گردی مردم و مسئولان در ۸ کتابخانه عمومی کهگیلویه و بویراحمد

کتابخانه گردی کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد ازاستقبال بی نظیر مسئولان و مدیران استانی، هنرمندان و نویسندگان و چهره های فرهنگی استان از طرح کتابخانه گردی در ۸ کتابخانه عمومی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی کهگیلویه وبویراحمد، سرپرست کتابخانه های عمومی استان ازاستقبال مسئولان و مدیران استانی در طرح کتابخانه گردی در ۸ کتابخانه منتخب استان خبرداد و گفت: خوشبختانه این طرح در استان با برنامه ریزی و رایزنی های مناسب و دعوت از مدیران و مسئولان و هنرمندان و چهره های شناخته شده در استان و شهرستان با استقبال خوبی مواجه گشت.

یاسررحیمیان تصریح کرد: حضور کاظم نظری معاون سیاسی و امنیتی استانداری، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی صالح موسوی اعظم امام جمعه موقت شهریاسوج، برخی مدیران و معاونان ادارات کل استان، معاون فرهنگی و آموزش نیروی انتظامی استان، شهرداران  و اعضای شورای شهر، برخی فرمانداران و معاونان فرمانداران در شهرستانها، در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی بر رونق طرح کتابخانه گردی افزود.

رحیمیان با اشاره به حضور فرهیختگان استان و شهرستانها در کتابخانه های منتخب طرح کتابخانه گردی اظهارداشت: حضور نویسندگان، هنرمندان، اصحاب رسانه، برخی روسای کانونهای ادبی، به همراه نشست صمیمی و هم اندیشی، گرمای خاصی به سیر و گشت در کتابخانه های عمومی نهاده بود.

وی افزود: نمایشگاه های کتاب، ایستگاه های نقاشی، نمایشگاه کاریکاتور کتاب از بخش های جنبی طرح ملی کتابخانه گردی در استان و شهرستانها بود که با استقبال خوبی برخوردار شد.

رحیمیان در پایان ضمن تقدیر از نماینده ولی فقیه در استان و استاندار استان به خاطر پیامهای مناسب در جهت دعوت و حضور مسئولان و همچنین واحد خبر صداو سیمای استان بخاطر پوشش خبری مناسب گفت: در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی استان تمامی دستگاههای اداری و فرهنگی سنگ تمام گذاشتند و با حضور خود، ازروند و پیشرفت برنامه های فرهنگی و خدمات کتابخانه های عمومی آشنا شدند و باعث دلگرمی کتابداران استان در سنگر ترویج فرهنگ مطالعه شدند.