شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵

کتابدار کتابخانه های عمومی مریوان؛

استقبال از طرح «با هم بخوانیم» در مریوان بی نظیر بوده است

با هم بخوانیم1

کتابدار کتابخانه های عمومی مریوان گفت: استقبال از «طرح با هم بخوانیم» که توسط نهاد کتابخانه های عمومی برنامه ریزی شده  در این شهرستان بسیار خوب بوده است.

بیان احمدی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان اظهار کرد: طرح  باهم بخوانیم طرحی بسیار زیبا و مفید در جهت نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی- ایرانی است که با استقبال مخاطبان مواجه شده است.

وی عنوان کرد: این طرح در کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) شهرستان، همزمان با سراسر کشور از نیمه دوم بهمن ماه سال جاری با عضویت ۱۲نفر از بچه های۱۰تا ۱۲ سال آغاز شد و جلسات آن به صورت منظم در روزهای پنج شنبه برگزار شد که خوشبختانه مورد استقبال قرار گرفت. چراکه کتاب های ویژه طرح برای  بچه ها بسیار جذاب بوده و بدون شک اجرای چنین طرحی برای تشویق بچه ها به مطالعه و کارگروهی و کشف خلاقیت های آن ها اثرگذار است.

وی افزود: توجه به شرایط بومی، منطقه، زبانی و همچنین اجرای مستمر این طرح و افزایش تعداد شرکت کنندگان، می تواند به موفقیت بیشتر طرح با هم بخوانیم کمک کند.

وی در پایان اظهار امیدواری که که اجرای طرح «با هم بخوانیم» به یک دوره ختم نشود و دوره های دیگری نیز برای متقاضیان در سایر کتابخانه ها برگزار شود.