سه‌شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹

مسئول کتابخانه عمومی امام علی(ع) شهرستان قدس؛

طرح «با هم بخوانیم» مشوق خوبی برای مطالعه است

قدس

مسئول کتابخانه عمومی امام علی(ع) شهرستان قدس معتقد است بیشتر بچه ها از کتاب های داخل طرح راضی بودند و احساس خوبی از مطالعه داستان‌های این آثار داشتند.

زینب محمدزاده مسئول کتابخانه عمومی امام علی (ع) شهرستان قدس در گفتگو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، از طرح «با هم بخوانیم» به عنوان مشوقی خوب برای بچه ها یاد کرد و گفت: این طرح موجب شده تا شوق بچه ها برای مطالعه افزایش یابد و آنان علاوه بر اینکه کتابهای مورد نظر را مطالعه می کنند حتی تمایل به مطالعه کتاب‌های خارج از طرح هم نشان می دهند.

مسئول کتابخانه عمومی امام علی(ع) شهرستان قدس خاطر نشان کرد: خوشبختانه بیشتر بچه ها از کتاب‌های داخل طرح راضی بودند و احساس خوبی از مطالعه داستان‌های این آثار داشتند.

وی با بیان اینکه طرح «با هم بخوانیم» شهرستان قدس تنها کتابخانه عمومی امام علی میزبان اجرای این طرح است، ادامه داد: بچه هایی که در این طرح حضور دارند خودشان مشوق دیگر بچه ها برای حضور در چنین برنامه هایی شدند و این امر انگیزه بچه ها را برای کتابخوانی افزایش داده است.

زینب محمدزاده ضمن تشکرو قدردانی از دست اندر کاران اجرای چنین ایده هایی یاد آور شد: اگر این طرح به صورت مستمر اجرا شود، کتاب‌های معرفی شده در این طرح به روزتر شود و تعداد کتاب‌های بخش انفرادی نیز افزایش یابد می‌تواند مشوق خوبی برای مطالعه بچه‌ها باشد.