دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱

مسئول کتابخانه عمومی فردوسی پیشوا مطرح کرد؛

علاقه‌ اعضا برای شرکت در طرح «با هم بخوانیم» مثال زدنی است

پیشوا

مسئول کتابخانه عمومی فردوسی پیشوا معتقد است استقبال بچه ها از طرح « باهم بخوانیم» بسیار خوب بوده وهر چه جلوتر میریم جذابیت این طرح برای بچه ها بیشتر نمایان می شود.

سکینه الیکایی مسئول کتابخانه عمومی فردوسی پیشوا در گفتگو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران؛ درباره اجرای طرح «با هم بخوانیم» گفت: استقبال بچه ها از این طرح بسیار خوب بوده وهر چه جلوتر می رویم جذابیت این طرح برای بچه ها بیشتر خودش را نشان می دهد. این درحالی است که خیلی از بچه های دیگر، تقاضای شرکت در این طرح را داشتند که ما نمی توانستیم آنان را بپذیریم. از سوی دیگر؛ با توجه به اینکه جنبه های عملی طرح با هم بخوانیم، بیش از طرح نشست کتابخوان است، لذا استقبال بچه ها از این طرح نیز بیشتر بوده است.

وی افزود: هر چه جلوتر می رویم کتاب ها بهتر و جذاب تر می شوند به ویژه کتاب «اسرار طبیعت»؛ با توجه به اینکه کتابخانه فردوسی پیشوا در داخل پارک قرار دارد ما برای برگزاری این بخش به دل طبیعت رفتیم و به همراه بچه ها، کاشت لوبیا و دانه های سبزی را انجام دادیم که برای بچه ها خیلی جذابیت داشت.

مسئول کتابخانه عمومی فردوسی پیشوا در پایان یادآور شد: امیدوارم این طرح در همین مرحله به اتمام نرسد و ما بتوانیم با بچه ها به مراحل بعدی و پیشرفته تری از کتابخوانی برسیم. ضمن اینکه بچه های زیادی منتظر حضور در این طرح هستند که از همین حالا نوبت گرفته اند.