یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵

علی فیروز برنامه‌های ۱۷ اسفند در سالروز تأسیس نهاد را تشریح کرد؛

میزبانی ۱۷ کتابخانه در سراسر استان برای طرح کتابخانه گردی

لوگو کتابخانه گردی حجم کم

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی گفت: در ۱۷ اسفند ماه سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، ۱۷ کتابخانه آماده پذیرایی از علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی در طرح کتابخانه گردی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی، علی فیروز مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان با اشاره به ۱۷ اسفند ماه سالروز تأسیس کتابخانه های عمومی گفت: طرح کتابخانه‌گردی امسال برای اولین بار روز پنجشنبه ۱۷ اسفندماه، مصادف با شب میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در سراسر کشور برگزار می شود و به همین منظور ۱۷ کتابخانه میزبان مسئولان سراسر استان خواهند بود.

وی تصریح کرد: در این روز همه کسانی که علاقه‌مند به عضویت در کتابخانه‌ها باشند، کارت عضویت رایگان کتابخانه را دریافت خواهند کرد.
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی در ادامه با اشاره به اینکه موضوع کتابخانه‌گردی از عوامل تاثیر گذار در افزایش آشنایی مردم با خدمات کتابخانه‌ها خواهد شد، تصریح کرد: از جمله سیاست های نهاد کتابخانه‌های عمومی تبیین برنامه‌هایی است که به شناساندن کتابخانه‌ها به عموم مردم کمک ‌کند؛ از جمله همین برنامه‌ها برگزاری کتابخانه‌گردی است که امسال با برگزاری این طرح، در سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی علاوه بر همکاران، مسئولین و شهروندان نیز در این آئین حضور خواهند یافت.