یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹

دبیر ستاد اقامه نماز و عضو ستاد امر به معروف و نهی از منکر کتابخانه های عمومی گیلان خبر داد؛

آغاز مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز در گیلان

مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز

سجاد ساغری دبیر ستاد اقامه نماز کتابخانه های عمومی گیلان از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز از کتاب پروتوی از اسرار نماز تالیف محسن قرائتی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، ساغری با اعلام خبر برگزاری مسابقه کتاب خوانی نماز در استان گیلان گفت: این مسابقه فرهنگی که با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان، کانون های مردم نهاد یاوران مهدی (عج)، ریحانه آفرینش، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان برگزار می شود.

دبیر ستاد اقامه نماز و عضو ستاد امر به معروف و نهی از منکر کتابخانه های عمومی گیلان همچنین هدف از برگزاری این مسابقه کتابخوانی را ارتقاء رشد معنوی شرکت کنندگان در ادای فریضه واجب نماز و مطالعه اسرار نماز  و ایجاد علاقه بیشتر جوانان و نوجوانان و اعضای کتابخانه های عمومی به فریضه واجب نماز عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: علاقمندان می توانند جهت شرکت در مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز و دریافت نسخه دیجیتالی کتاب با ارسال عدد ۵ به سامانه ۰۹۱۱۳۳۶۰۶۶۳ و یا دانلود کتاب از فضای مجازی در این مسابقه شرکت نمایند. سجاد ساغری همچنین شرکت عموم علاقمندان در این مسابقه کتابخوانی را آزاد اعلام و از اهدای جوایز ارزنده به برندگان مسابقه خبرداد.

گفتنی است از سوی دبیرخانه برگزاری این مسابقه زمان آزمون آنلاین مسابقه بزرگ کتابخوانی نماز از کتاب پرتوی از اسرار نماز و تالیف محسن قرائتی از ساعت ۹ الی ۱۰ صبح روز شنبه (۱۹ اسفندماه ۹۶) اعلام شده است.